Volvo Cars об'єднується з Tesla для популяризації електромобілів

Volvo Cars об'єднується з Tesla для популяризації електромобілів

Volvo Cars, шведський автовиробник, відомий своєю безпекою та стійкістю, оголосив про новаторське партнерство з Tesla, американським гігантом електромобілів, щоб надати своїм клієнтам доступ до мережі зарядних станцій Tesla Supercharger по всій Північній Америці.

Що це означає для водіїв Volvo?

Починаючи з 2025 року, всі нові повністю електричні автомобілі Volvo, що продаватимуться в США, Канаді та Мексиці, будуть оснащені зарядним портом Північноамериканського стандарту зарядки (NACS). Це означає, що водії Volvo зможуть під’єднати свої автомобілі до будь-якої з 12 000 суперчарджерів Tesla в регіоні. Очікується, що ця кількість зростатиме, оскільки Tesla розширює свою мережу.

Мережа зарядних станцій Tesla Supercharger

Volvo Cars розуміє, що деякі з її клієнтів можуть вже володіти або придбати електричний автомобіль Volvo до 2025 року. Ці клієнти не будуть позбавлені переваг мережі Supercharger, оскільки Volvo Cars надасть їм адаптер, який дасть змогу отримати доступ до мережі з першої половини 2024 року. Крім того, ці клієнти матимуть можливість використовувати комбіновану систему зарядки (CCS) пристроїв з іншим адаптером.

Компанія також розробила додаток Volvo Cars, через який можна знаходити, бронювати та оплачувати зарядку на десятках тисяч громадських зарядних станцій у США та Канаді.

Чому це важливо?

Співпрацюючи з Tesla, Volvo Cars надає своїм клієнтам більше можливостей та стимулів для переходу на електромобілі. Вона також демонструє своє лідерство та інновації на ринку електромобілів, де конкурує з іншими брендами, такими як BMW, Audi та Mercedes-Benz.

Volvo Cars вже випустила кілька повністю електричних моделей, таких як XC40 і C40 Recharge, а також нещодавно представлені EX30 і EX90. У найближчі роки компанія планує представити ще більше електромобілів, охопивши всі сегменти та цінові діапазони.