Тайванські волонтери передали спецтехніку для України

Тайванські волонтери передали спецтехніку для України

Україна отримала підтримку від тайванських волонтерів, які передали гуманітарну допомогу для рятувальників та автотранспорт для військових. Про це повідомляє «Міжнародне радіо Тайваню» у своїх соцмережах.

Зранку 30 червня в місті Чжанхуа було оголошено про важливий гуманітарний вантаж, призначений для України. В ньому було 48 автомобілів, серед яких понад 20 автомобілів швидкої допомоги, щонайменше 6 пожежних машин, а також кілька джипів і мінібусів для українських захисників на фронті.

Ініціативу заснував місцевий підприємець Бай Саньжун, який особисто закуповував вживані автомобілі та спонсорував їх ремонт й переобладнання.

До збору коштів також долучилися державні установи по всій країні, включаючи Міністерство охорони здоров’я, регіональні відділи поліції та митниці. Тайванська пресвітеріанська церква, Тайванська асоціація з розвитку громад (TACA) та інші благодійники вже почали збір гуманітарної допомоги та спеціалізованого обладнання, якими планують заповнити автомобілі перед відправленням.

Планується, що вантаж відправиться до України морським шляхом в середині липня.