Hyundai об'єднує зусилля з партнерами для розвитку водневої мобільності в Китаї

Hyundai об'єднує зусилля з партнерами для розвитку водневої мобільності в Китаї

Компанія Hyundai Motor Company спільно з регіональними партнерами очолює розвиток водневої екосистеми комерційного транспорту на паливних елементах в Китаї.

Компанія Hyundai підписала Меморандум про взаєморозуміння з компаніями Shanghai Electric Power Co., Shanghai Sunwise New Energy System Co., Ltd. і Shanghai Ronghe Electric Technology Financial Leasing Co., Ltd. з метою створення водневої мобільної екосистеми навколо Шанхая і в районі дельти річки Янцзи.

З такою ж метою, компанія підписала окремий Меморандум про взаєморозуміння з China Iron and Steel Research Institute Group (CISRI) і Hebei Iron and Steel Group (HBIS Group) в районі Jing-Jin-Ji. 

Саме в Китаї Hyundai вперше представила вантажівку на паливних елементах Hyundai XCIENT Fuel Cell на Китайській Міжнародній Імпортній Виставці 2020 (CIIE).

«Hyundai вважає, що Китай має величезний потенціал для комерційних автомобілів з водневим двигуном», сказав In Cheol Lee, виконавчий віцепрезидент і глава підрозділу комерційних автомобілів Hyundai Motor. «Компанія прагне стати постачальником рішень FCEV, створивши бізнес-кластер по всій водневій екосистемі Китаю».

Меморандум про взаєморозуміння між Hyundai та іншими компаніями сформує кооперативну систему, яка об’єднає виробництво водню, будівництво заправних станцій та фінансування діяльності автопарку, засноване на постачанні електричних комерційних автомобілів Hyundai на паливних елементах в районі дельти річки Янцзи. 

Shanghai Electric Power буде керувати інвестиціями в будівництво водневих заправних станцій і процес виробництва водню з використанням відновлюваних джерел енергії, а також просуванням проєкту з виробництва водню через інтегрований комбінований цикл газифікації (IGCC).

Shanghai Sunwise будуватиме й експлуатувати водневі заправні станції, в той час, як Shanghai Ronghe Electric Technology Financial Leasing надаватиме послуги фінансової підтримки для пілотних проєктів з експлуатації електричних комерційних автомобілів на паливних елементах.

Hyundai Motor буде поставляти свої електричні паливні вантажівки великим логістичним компаніям в районі дельти річки Янцзи.

За допомогою Меморандуму про взаєморозуміння, чотири сторони прагнуть побудувати конкурентоспроможну і високоефективну бізнес-модель, спираючись на відповідний досвід кожної компанії, поставивши понад 3000 електромобілів на паливних елементах в районі дельти річки Янцзи до 2025 року.

Розвиток водневої мобільності в регіоні Jing-Jin-Ji

Ще один Меморандум про взаєморозуміння з China Iron and Steel Research Institute Group (CISRI) і Hebei Iron and Steel Group спрямований на співпрацю в області водневої мобільності в районі Jing-Jin-Ji. В цьому районі базуються найбільші сталеливарні компанії країни, і він може похвалитися стабільними й рясними поставками водню в якості побічного продукту. Також існує високий попит на великовантажні автомобілі у зв’язку з великим обсягом вантажоперевезень в регіоні.

Уряд міста Таншань в районі Jing-Jin-Ji планує побудувати кластер водневої промисловості, який сприяє розвиткові електромобілів на паливних елементах, особливо вантажівок великої вантажопідйомності, логістики та міського технічного обслуговування. Уряд також будує інфраструктуру для поставок недорогого, високоефективного водню.

Відповідно до цього меморандуму CISRI несе відповідальність за надання технологій, пов’язаних зі зберіганням, транспортуванням і заправкою водню, а також за підтримку будівництва водневих заправних станцій. HBIS Group буде поставляти водень, в той час, як Hyundai Motor розроблятиме і поширювати водневі електромобілі, які підходять для потреб місцевого ринку, у співпраці з місцевою дочірньою компанією по виробництву комерційного транспорту.

До 2025 року в район Jing-Jin-Ji планується поставити 1000 комерційних вантажівок на паливних елементах.

Hyundai тісно співпрацює зі своїми китайськими партнерами відповідно до «дорожньої карти» китайського уряду щодо паливних елементів, мета якої полягає в тому, щоб до 2030 року мати 1 мільйон електромобілів на паливних елементах. Метою компанії Hyundai є поставка понад 27 000 одиниць FCEV в Китай.