Норвегія закупила партію автобусів MAN на біогазі

Норвегія закупила партію автобусів MAN на біогазі

Берген — друге за величиною місто в Норвегії, що розташоване між двома найбільшими фьордами країни, закупило 125 міських автобусів MAN Lion’s City, які працюють на біогазі.

Автобуси були доставлені норвежському оператору Tide Buss AS. Вони обслуговуватимуть північну частину Бергена, а саме райони Осане, Арна та Остерой, де Tide Buss опікується автобусними маршрутами. 

Замовлення Tide Buss включає 54 зчленовані автобуси MAN Lion’s City G довжиною 18 метрів, які працюють на газовому двигуні E2876 LUH. Їх пасажиромісткість становить 49 осіб. Оператор також замовив 50 12-метрових Lion’s City, які вміщують до 37 пасажирів, та 21 автобус Lion’s City L LE. Ці 14,7-метрові низькопідлогові автобуси також оснащені двигуном E2876 LUH потужністю 310 к.с. (228 кВт) і можуть вмістити 49 пасажирів. Всі транспортні засоби відповідають вимогам норми викидів Euro-6d. 

Це не перші автобуси, які Tide Buss AS замовив у MAN Truck & Bus. Співпраця розпочалась у 2003 році з доставки 6 тролейбусів. Торік MAN доставив компанії 84 автобуси Lion’s City. На сьогодні Tide Buss отримала 400 транспортних засобів для міських та туристичних поїздок.

«Нові, стійкі концепції мобільності та інноваційні рішення користуються попитом. Ми впевнені, що міські автобуси, що працюють на природному газі або біогазі, можуть зробити надзвичайно важливий внесок у екологічно чистий громадський транспорт. Ось чому технологія СПГ протягом багатьох років є важливою частиною асортименту автобусів MAN на альтернативному паливі». Руді Кухта, Керівник автобусного бізнес-підрозділу MAN Truck & Bus.