ZipCharge представляє GoHub: дешевша та модульна версія портативної зарядки електромобілів

ZipCharge представляє GoHub: дешевша та модульна версія портативної зарядки електромобілів

ZipCharge, розробник портативних зарядних станцій для EV, оголосила про свій останній додаток до інфраструктури EV — GoHub.

Ця модульна, портативна зарядна станція може бути встановлена ​​в будь-якому місці, для цього необхідна територія не більша за одне паркомісце — незалежно від того, чи це буде односторонній варіант на 5 зарядних пристроїв або двосторонній варіант на 10 пристроїв. У GoHub розміщуються портативні батареї Go EV від ZipCharge, які забезпечують портативну енергію, як для власників, так і користувачів.

ZipCharge — це глобальна мережа портативних зарядних пристроїв для EV, що базується у Великій Британії та ставить своїм завданням демократизацію процесу зарядки для всіх власників EV, особливо для тих, хто не має спеціального паркування на вулиці або вдома, щоби поповнити запаси енергії для своїх траспортних засобів.

Портативна мережа зарядки електромобілів ZipCharge включає Go, пересувний пауербанк, який був представлений на виставці COP26 в листопаді 2021 року. Зараз ZipCharge Go доступний для продажу, але з новою пропозицією компанія планує запровадити послугу «енергія як послуга» (EaaS), надаючи в оренду зарядний пристрій Go зі своїх нових модулів GoHubs.

ZipCharge прагне принести портативну зарядку EV в маси

Кожен GoHub може бути налаштований відповідно до потреб конкретного місця та його оточення. Як видно на малюнку, відновлювані джерела енергії, такі як сонячні та вітрові батареї, можуть бути встановлені на даху, щоби забезпечити живлення понад 100 кВт·год батарей всередині концентратора, які накопичують енергію.

Ці батареї можуть заряджати переносні пауербанки Go, а також постачати енергію назад до електричної мережі в години пікового навантаження. ZipCharge Go та GoHub дають змогу накопичувати чисту енергію, яка потім може бути розподілена для безлічі цілей — від зарядки EV до живлення обладнання.

Зарядні пристрої ZipCharge Go будуть доступні для оренди 24 години на добу та можуть бути зарезервовані заздалегідь у додатку компанії. При наближенні клієнта двері відповідного відсіку GoHub автоматично відчиняться для нього, що дозволить йому взяти портативний зарядний пристрій та піти.

Це ще не все, на що здатна ця технологія. Компанія Carrier ще раз розповіла про потенціал компанії та зробила кілька сміливих прогнозів щодо майбутньої інфраструктури зарядки EV.

Ми прогнозуємо, що до 2030 року наші портативні зарядні пристрої обійдуть за популярністю стаціонарні домашні зарядні пристрої, як мобільні телефони обігнали стаціонарні телефони. Це тому, що Go можна використовувати не тільки для заряджання EV, але і як портативний пристрій для персонального енергоменеджменту. Ми маємо сміливу амбіцію — розгорнути 100 000 GoHubs по всьому світу до 2030 року для підтримки зарядки EV, стійкості місцевих мереж та енергетичної демократії.

Перші хаби планується встановити у Великій Британії у 2023 році, а надалі їх буде ще більше.