Павербанк для електромобілів від компанії ZipCharge Go збільшить кількість прихильників електромобілів

Павербанк для електромобілів від компанії ZipCharge Go збільшить кількість прихильників електромобілів

Зарядка є основним бар’єром для впровадження електромобілів на світовому ринку. Новий пристрій покликаний полегшити розв’язання цього питання, що позитивно вплине на розвиток ринку в цілому.

Люди хочуть заряджатися там, де паркуються — вдома, на ніч.  Проте близько 40% сімей не можуть заряджатися вдома, бо вони не мають паркування біля свого житла. Громадська зарядка — єдина альтернатива, незручна і дорога.

Павербанк для електромобілів від компанії ZipCharge Go демократизує зарядку EV, доставляючи зарядний пристрій до автомобіля, щоб користувачі могли заряджатися незалежно від того, де вони припаркувались.

Розумний зарядний пристрій на колесах, розміром не більше компактної валізи, який можна розмістити у багажнику, створений для простоти, доступності та привабливості використання.

Павербанк заряджається від будь-якої розетки, а потім за допомогою висувної ручки доставляється до електромобіля, де ви підключаєте його до зарядного порту за допомогою стандартного кабелю.

Пристрій забезпечує запас ходу до 65 км – достатньо для повсякденних потреб та для середньої поїздки на роботу.

Павербанк забезпечує повну зарядку електромобіля приблизно за 30-60 хвилин, залежно від потужності.

Керувати процесом можна за допомогою розумної програми пристрою, яка автоматично планує зарядку з найменшими витратами, забезпечує оновлення стану та відстеження. Вбудована підтримка 4G  дозволяє віддалено контролювати процес зарядження.

Павербанк сумісний з будь-яким гібридним або електричним автомобілем, якщо немає доступу до стаціонарного пункту зарядки, де відбувається паркування.