HYVIA розробила два водневі автомобілі на базі Renault Master

HYVIA розробила два водневі автомобілі на базі Renault Master

Компанія HYVIA представила два нові прототипи легких комерційних  автомобілів на водневій тязі з нульовим викидом CO2, збільшеним запасом ходу та можливістю заправитися за 5 хвилин.

Одна з нових моделей Renault Master Chassis Cab H2-TECH вперше демонструвалася у Франції на виставці Solutrans. За даними виробника, автомобіль з пробігом близько 250 км добре підходить для створення спеціалізованих модифікацій під різні потреби комерційних користувачів.

© ADRIEN CORTESI/CETADI PROD

Це перша версія закритого фургона об’ємом 19 м3 для зручного перевезення вантажів вагою до 1000 кг.

© ADRIEN CORTESI/CETADI PROD

Master Chassis Cab H2-TECH оснащується системою паливних елементів потужністю 30 кВт, акумулятором на 33 кВт-год та резервуарами на 3 кг водню (2 резервуари по 1,5 кг) при тиску 700 бар.

© ADRIEN CORTESI/CETADI PROD

Друга модель Renault Master City Bus H2-TECH була представлена ​​на автосалоні Salon des Maires. Цей міський мініавтобус може перевозити до 15 пасажирів та має запас ходу близько 300 км.

© ADRIEN CORTESI/CETADI PROD

Він підходить для комерційних компаній, а також як службовий і громадський транспорт. Автобус оснащується системою паливних елементів потужністю 30 кВт, акумулятором на 33 кВт-год та резервуаром на 4,5 кг водню при тиску 350 бар.

© ADRIEN CORTESI/CETADI PROD

Обидва автомобілі вийдуть на ринок у 2022 році після прийняття остаточних рішень щодо  виробництва та доставки екологічного водню.

Згідно з даними компанії, у 2022 році HYVIA У 2022 році представить повномасштабну екосистему, яка включає:

Renault Master Van H2-TECH: великий фургон для перевезення товарів з об’ємом вантажного відсіку 12 м3 та запасом ходу до 500 км;

Renault Master Chassis-Cab H2-TECH для широкого спектра модифікацій, включаючи закритий фургон об’ємом 19 м3 з пробігом 250 км;

Renault Master City Bus H2-TECH: міський мініавтобус, здатний перевозити до 15 пасажирів та долати без дозаправки близько 300 км.

Як пояснили фахівці компанії, воднева заправна станція HYVIA дозволяє заправитися приблизно за 5 хвилин, а процес не складніший, ніж з бензином, що розширює можливості експлуатації автомобіля.