Volvo CE першою у світі тестує високопідйомний колісний навантажувач з дистанційним управлінням 5G

Volvo CE першою у світі тестує високопідйомний колісний навантажувач з дистанційним управлінням 5G

Унікальний дослідницький проєкт Remote Timber є результатом співпраці Volvo CE та оператора зв’язку Telia, виробника деревини та паперу SCA, Mid University Sweden, Skogforsk та Biometria.

Випробування на лісовому терміналі SCA у Торсбоді (Швеція), показали, що можна дистанційно керувати колісним навантажувачем Volvo L180 High-lift за сотні кілометрів, дозволяючи операторам віддалено виконувати процеси збирання, завантаження та організації.

Фото: Volvo CE

Розробники сподіваються, що телекероване лісове господарство підвищить продуктивність, оскільки дозволить одному оператору працювати на кількох ділянках по всьому світу. Також очікується, що це зробить процес безпечнішим, вилучивши людей з потенційно небезпечних середовищ, та стійким за рахунок ефективніших логістичних потоків, оскільки навантаження та розвантаження деревини може здійснюватися і у нічний час.

Крістіан Спьютаре, менеджер програми передових інженерних розробок Volvo CE, каже: «Дистанційне управління відкриє набагато більше можливостей для операторів. Іноді буває складно найняти людей на лісові термінали через віддаленість. А дистанційне управління дозволяє людям працювати з будь-якого місця, незалежно від відстані».

Фото: Volvo CE

Магнус Леонхардт, директор з розвитку бізнесу та інновацій Telia, додає: «Для дистанційного управління вкрай необхідною є безпечна і надійна цифрова інфраструктура. Унікальні технічні якості, які пропонує 5G, також є вкрай важливими, оскільки надзвичайно швидкий час відгуку та висока продуктивність забезпечують негайний зворотний зв’язок між оператором та машиною, що є необхідною умовою для безпечного дистанційного керування».

Важливою метою цього дослідження є вивчення того, що саме потрібно з точки зору оператора, щоб зробити віддалену роботу зручною та ефективною, а виконання підйому — максимально точним, оскільки кожен вантаж деревини може бути дуже різноманітним — від громіздкої купи важких колод до декількох коротких дерев’яних колод, У ході випробувань буде вивчено як удосконалити технологію, як оптимально розмістити камери для забезпечення точності керування.

Слід зазначити, що Volvo CE протягом останніх кількох років вивчає можливості дистанційного керування в різних сегментах від гірничодобувної промисловості до міського будівництва.