DHL і Volvo Trucks починають випробування електровантажівок в Європі

DHL і Volvo Trucks починають випробування електровантажівок в Європі

Компанії DHL Freight і Volvo Trucks об’єднали свої зусилля, щоб сприяти впровадженню великотоннажних електричних вантажівок, які будуть використовуватися для регіональних перевезень в Європі.

Співпраця передбачає ексклюзивні, перші у світі пілотні випробування повністю електричної вантажівки Volvo FH з повною масою автопоїзда до 60 тонн.

Вже з березня вантажівка курсуватиме між двома логістичними терміналами DHL Freight у Швеції, відстань між якими становить близько 150 км.

Під час випробувань Volvo і DHL отримають важливий досвід і інформацію про організацію й експлуатацію відповідної зарядної інфраструктури. А зібрана інформація допоможе оптимізувати правильне співвідношення між робочою відстанню, вантажопідйомністю і зарядними станціями при щоденних вантажоперевезеннях.

DHL і Volvo Trucks активно працюють над зниженням свого впливу на навколишнє середовище, при цьому сталий розвиток є невіддільною частиною стратегії компанії.

«Наша мета — звести до нуля всі викиди, пов’язані з логістикою. І ми вже маємо значні досягнення в цьому напрямку: у порівнянні з 2007 роком ефективність нашої групи по викидах CO 2 покращилася на 35%. Однак на цьому шляху нам потрібні інноваційні технологічні рішення і міцні партнерські відносини. Я впевнений, що тісна співпраця з Volvo Trucks, одним з найбільших у світі виробників вантажних автомобілів, буде підтримувати нас в досягненні наших амбітних екологічних цілей у сфері автомобільних вантажоперевезень», — зазначив Уве Брінкс, генеральний директор DHL Freight.

Президент Volvo Trucks Роджер Альм, своєю чергою, наголосив на тому, що транспортний бізнес швидко змінюється, і для багатьох клієнтів все більш важливою комерційною перевагою є його сталий розвиток. 

«Ми пропонуємо ефективні транспортні рішення, які допомагають здійснити швидкий перехід від споживання викопних видів палива до електроенергії. Ми маємо давні стосунки з DHL. Їх великий і глобальний досвід в сфері логістики надає нам можливість вивчати умови для досягнення прогресу в цьому технологічному переході, пристосовуючи його до потреб клієнтів і їх видів транспортних операцій», — підсумував Президент Volvo Trucks Роджер Альм.

Варто відзначити, що DHL Freight активно просуває різні проєкти у сфері сталого розвитку та екологічно чистих технологій, а також впровадила у Швеції програму з перевезення вантажів, орієнтовану на захист клімату. Клієнти, які беруть участь в цій програмі, платять фіксовану надбавку за кожну відправлену посилку, а дохід, отриманий від цих надбавок, повністю інвестується в екологічно чисті технології в рамках шведської мережі.

«Логістичний сектор стикається з величезним викликом, який одночасно надає великі можливості для декарбонізації вантажних перевезень. Співпраця з Volvo Trucks допомагає DHL Freight грати ще більшу роль в переході до екологічно раціональних альтернатив і є ще одним вагомим доказом нашої довгострокової стратегії, спрямованої на досягнення перевезень без шкідливого впливу на клімат», — пояснює Роберт Зандер, генеральний директор DHL Freight Sweden.

Уже сьогодні серійно випускаються електричні вантажівки Volvo FL Electric і Volvo FE Electric для вантажоперевезень в межах міста. Підрозділ DHL Supply Chain недавно ввів в експлуатацію новий Volvo FL Electric в Лондоні, представивши тим самим першу повністю електричну вантажівку Volvo для міської дистрибуції в Великобританії.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


В кінці минулого року компанія Volvo Trucks в Північній Америці почала продажі моделі VNR Electric, а в цьому році в Європі почнуться продажі лінійки великотоннажних електричних вантажівок Volvo.

«Наша глобальна мета полягає в тому, щоб до 2040 року ми зробили повний перехід від двигунів, що працюють на викопних видах палива», — робить висновок Роджер Альм.