Бельгія закуповує велику партію військових вантажівок DAF

Бельгія закуповує велику партію військових вантажівок DAF

Компанія DAF отримала велике замовлення від збройних сил Бельгії на поставку й обслуговування 879 повнопривідних військових вантажівок CF Military. 

Замовлення передбачає поставку військових вантажівок для різних сфер застосування, як для перевезення вантажів, так і інженерних та інших робіт. З 879 вантажівок основна частина — 636 одиниць — двовісних повнопривідних 4×4. Також DAF поставить 243 4-осні вантажівки 8×8.

Перші поставки заплановані на 2022 рік. В повному обсязі замовлення буде виконано у 2025 році.

Шасі для вантажівок CF Military буде постачати чеський виробник TATRA Trucks. В рамках цієї співпраці була розроблена унікальна концепція шасі з незалежною підвіскою і силовою лінією, що інтегрована в центральний трубчастий корпус. Таке рішення забезпечує позашляхові характеристики CF Military і комфорт водія, навіть при русі по складній місцевості.

Вантажівки будуть оснащені двигунами PACCAR MX-11 (4×4) і MX-13 (8×8) об’ємом 10,8 і 12,9 л, потужністю від 410 к.с. до 460 к.с.

HIAB був обраний постачальником систем мультиліфт, навантажувальних кранів, а VS-Mont постачатиме самоскидні кузови. Вантажні кузови будуть виготовлятись компанією Porgest. 352 військові вантажівки CF Military будуть оснащені сучасною кабіною з балістичним захистом від TATRA Defense Systems. 

Виробництво кабін військових вантажівок CF Military буде здійснюватися на заводі DAF в Вестерло, Бельгія. Двигуни поставлятимуться із заводу DAF в Ейндховені, Нідерланди. Шасі будуть випущені на заводі TATRA в Чехії. 

Всі роботи з обслуговування військових вантажівок CF Military для збройних сил Бельгії буде виконувати дилерська мережа DAF. Постійна наявність запчастин для глобальної дилерської організації DAF забезпечується PACCAR Parts. 


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


«Ми дуже пишаємося тим, що отримали це престижне замовлення від бельгійських збройних сил, — коментує президент DAF Trucks Гаррі Уолтерс. — Оскільки, наш ультрасучасний завод з виготовлення кабін і мостів розташований в Вестерло, ми розглядаємо Бельгію, як наш домашній ринок, що робить це замовлення особливо цінним для нас. Серія CF Military — це ряд унікальних вантажівок, які допоможуть збройним силам нести свою відповідальну службу при будь-яких обставинах».