Пошта Норвегії покладається на вантажівку MAN eTGM

Пошта Норвегії покладається на вантажівку MAN eTGM

Posten Norge Group ввів у експлуатацію першу повністю електричну 26-тонну вантажівку MAN eTGM. Норвезька пошта починає заміну свого автопарку на альтернативні приводи.

«Для нас у Posten Norge дуже важливо, щоб якомога більше наших транспортних засобів були без викопного палива. І ми вже пройшли довгий шлях, щоб досягти цього. Той факт, що зараз ми отримуємо 26-тонну вантажівку, що працює на електроенергії, є великим кроком до досягнення цієї мети», — зазначив Ханс-Ейвінд Райен, виконавчий віцепрезидент з питань операцій у Норвегії Posten Norge Group, який був задоволений офіційною передачею автомобіля в Осло. Загалом 26 відсотків автопарку вже працює на відновлюваних джерелах енергії. 

Ганс-Ейвінд Райен, виконавчий віцепрезидент з операційних питань Норвегії, Posten Norge Group, та менеджер з продажу вантажівок та автобусів MAN Норвегія Ларс Б. Санд під час офіційної передачі першої MAN eTGM Норвезькій пошті. © MAN Truck & Bus

Новачок із Мюнхена приблизно утричі більше, ніж найважчі електрокари Posten Norge. Загалом 26% автопарку компанії вже заповнено транспортом, що працює на відновлювальних джерелах енергії.

Електрична вантажівка MAN eTGM не тільки не поступається дизельному побратиму, а і вражає своїми характеристиками! Автомобіль із допустимою масою 26 тонн відрізняється потужністю у 264 кВт (тобто 360 к. с.) з крутним моментом 3100 Нм.

Електроенергія для вантажівки забезпечується високопродуктивними літій-іонними батареями Volkswagen Group. Вони розташовані під кабіною над передньою віссю, там, де у звичайних автомобілях розташована дизельна трансмісія. Решту акумуляторів можна знайти на рамі автомобіля.

Залежно від кліматичних умов повного заряду вистачає на 200 кілометрів. Батареї можна заряджати змінним струмом із зарядної ємності 22 або 44 кВт або 150 кВт постійного струму в так званій «зарядці високої потужності».


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


При русі накатом і гальмуванні, кінетична енергія вантажівки перетворюється в електричну й повертається в акумуляторну батарею. Допоміжні агрегати, такі як: гідропідсилювач керма, повітряні компресори та система кондиціонування повітря, є електричними, а система управління енергоспоживанням за потреби контролює їх для забезпечення економії.

MAN eTGM можна сконфігурувати, як транспортний засіб із встановленим рефрижераторним кузовом, знімним кузовом або кузовом-контейнером для напоїв.

Для довідок:

Posten Norge AS — скандинавська поштово-логістична група, яка розробляє та постачає комплексні рішення у сфері поштових послуг, зв’язку та логістики, а Північний регіон є її внутрішнім ринком. Posten Norge AS має дві торгові марки — Posten і Bring. Posten концентрується на споживчому ринку Норвегії, тоді як Bring спрямований на корпоративний ринок у північному регіоні.