Електричний MAN eTGM для компанії Friedrich Wenner GmbH.

Електричний MAN eTGM для компанії Friedrich Wenner GmbH.

На минулому тижні компанія MAN Trucks and Bus (відділ продажів MAN в Білефельді, Німеччина) відвантажила електричну вантажівку MAN eTGM для компанії Friedrich Wenner GmbH.

MAN eTGM повною масою 26 тонн, і колісною формулою 6×2-4 з підйомною третьою віссю. Вантажівку оснащено електричним двигуном потужністю 264 кВт (360 к.с.) який забезпечує максимальний крутний момент у 3100 Нм.

Електричний MAN eTGM
Електричний MAN eTGM для Friedrich Wenner GmbH

У електричній вантажівці застосована технологія відновлення гальмівної енергії (так звана рекуперація) коли кінетична енергія транспортного засобу перетворюється в електричну енергію під час гальмування та повертається до акумулятора. Це може значно збільшити запас ходу. 

Поточний заряд акумуляторів відображається на дисплеї у кабіні водія. 

Потужні літій-іонні акумулятори від Volkswagen Group розташовані під кабіною над передньою віссю та на рамі автомобіля. 

Запас ходу MAN  eTGM становить до 200 кілометрів, залежно від району експлуатації,  кліматичних та топографічних умов. Акумулятори можна заряджати потужністю від 22 до 44 кВт.

Як заявляє компанія у своєму пресрелізі, дана вантажівка є однією з перших в серії поставок, які MAN планує здійснити у 2020 році по всій Європі.

З вересня 2018 року дев’ять подібних електричних вантажних автомобілів вже успішно використовуються в дев’яти компаніях.