Компанія «Полікар» завершила виробництво партії автомобілів Ford Transit.

Компанія «Полікар» завершила виробництво партії автомобілів Ford Transit.

В даному проєкті представлено декілька різних рішень для організації вантажопасажирських перевезень.

У першому випадку — це бортовий Форд моделі Transit DC з дизельним двигуном потужністю 170 к.с., шестиступінчастою механічною коробкою передач, колісною формулою 4×2 (привід задній). 

Кабіна дворядна із загальною кількістю місць 7 шт. Спроєктований і змонтований вантажний відсік, по периметру якого передбачені алюмінієві борти.

Матеріал для їх виготовлення — анодований алюміній (висота борта 400 мм). Передбачені внутрішні фіксуючі пристрої (євро-моделі) і пристрої, призначені для установки дуг для тентованого покриття вантажного відділення.

У зборі з дугами та тентом вантажний відділ має габарити (по зовнішній стороні):

  • довжина 3100 мм;
  • ширина 2200 мм;
  • висота 2100 мм.

Вантажопідйомність авто (до установки борту) 2536 кг.

У другому випадку — це суцільнометалевий Ford Transit, вантажопасажирський, виготовлений на базі моделі V 363 MCA DC in VAN з дизельним агрегатом потужністю 130 к.с., механічною шестиступінчастою коробкою передач і колісною формулою 4×2 (привід передній).

Кабіна стандартна тримісна (включаючи водія). Доданий ряд сидінь (3 шт.), Додатковий пасажирський відсік забезпечений відкидними дверима. А також, в результаті модернізації, доданий вантажний відсік з габаритними розмірами (по внутрішньому контуру):

  • довжина 2488 мм;
  • ширина 1784 мм;
  • висота 1886 мм.

Вантажопідйомність автомобіля 1019 кг.