Американський виробник Xos представив нові комерційні електровантажівки

Американський виробник Xos представив нові комерційні електровантажівки

Виробник комерційних електромобілів Xos, Inc. представив три нові продукти в рамках проведення «тижня автопарку». Це дві нові повністю електричні вантажівки середньої та великої вантажопідйомності, а також платформа управління автопарком Xosphere («ex-ose-sphere»).

Xos Inc. — виробник із Південної Каліфорнії, що спеціалізується на комерційних електромобілях класу 5–8 та їх силових агрегатах. Парк електромобілів Xos розпочався з моделі SV05 Stepvan.

Після того, як компанія Xos оголосила про свій власний «тиждень автопарку», що супроводжується показом нових автомобілів, вона представила не один, а цілих три нових продукти, два з яких — комерційні електромобілі.

MDXT Фото: Xos Inc.

Новинки від Xos — електромобілі MDXT та HDXT

Компанія Xos Inc. публічно представила нові продукти під час заходу в Лонг-Біч, Каліфорнія, після другого дня виставки Advanced Clean Transportation (ACT) Expo. Першою була представлена ​​«важка вантажівка Xos» або скорочено HDXT (Heavy-Duty Xos Truck).

Цей повністю електричний тягач для важких умов експлуатації має запас ходу до 370 км на одній зарядці та розроблений для регіональних автопарків. При вантажопідйомності 25400 кг та потужності 798 кінських сил цей BEV-тягач потужний, але тихий.

HDXT Фото: Xos Inc.

Виробництво HDXT розпочнеться з пілотної програми, яка вже узгоджена з компанією McLane — дистриб’ютором харчових продуктів, яка розпочне з 10 комерційних EV.

HDXT Фото: Xos Inc.

MDXT — це комерційний EV із запасом ходу понад 435 км. У порівнянні зі своїм більшим побратимом, MDXT є більш модульним і пропонується в декількох конфігураціях кузова. Будь то автофургон, рефрижератор або бортова платформа, MDXT може підтримувати повну масу автомобіля від 10400 до 15000 кілограмів.

MDXT Фото: Xos Inc.

Xos представляє платформу Xosphere для керування автопарком

Xosphere, нове програмне забезпечення для керування автопарком, створене на базі наявної технології Xos для комерційних EV. Воно дозволяє мінімізувати загальну вартість володіння для клієнтів. Ось деякі з основних функцій:

  • Моніторинг продуктивності в режимі реального часу та отримання попереджень
  • Надання оновлень повітрям для підвищення ефективності конкретного автопарку
  • Вимірювання та мінімізація загальних витрат на електроенергію.
  • Доступ до обслуговування та підтримки одним натисканням кнопки.
Xosphere

Говорячи про замовлення, Xos повідомляє, що постачання MDXT почнеться наприкінці 2022 і наступного року, а постачання HDXT, як очікується, почнеться в середині 2023 року.