Hyundai Motor показала своє бачення автономних автомобілів у новій кампанії IONIQ 5 Robotaxi

Hyundai Motor показала своє бачення автономних автомобілів у новій кампанії IONIQ 5 Robotaxi

Hyundai Motor Company запустила глобальну кампанію-маніфест під назвою «Інновації починаються з дуже людських речей», щоби поділитися своїм баченням автономних роботаксі.

Повністю електричний безпілотник на базі IONIQ 5, який був уперше представлений на виставці IAA Mobility у 2021 році, є автономним автомобілем рівня 4 за стандартом SAE, який може безпечно працювати без водія.

Щоби зробити роботаксі реальністю, Hyundai у партнерстві з компанією Motional оснастила IONIQ 5 цілим рядом засобів для забезпечення безпечного та надійного керування без водія.

Відповідно до бачення бренду Hyundai «Прогрес в ім’я людства», мета компанії для роботаксі — зробити його повністю автономним, зберігши при цьому людяний підхід. Ця ідея зображена у двох відеороликах нещодавно запущеної рекламної кампанії.

Відеоролики підкреслюють гуманістичні якості безпілотника, показуючи, як він дотримується правил безпечного водіння та піклується про пасажирів.

Hyundai та Motional планують розпочати перевезення пасажирів на роботаксі IONIQ 5 у 2023 році, починаючи з Лас-Вегаса, а потім поширюючись на великі міста США та всього світу.