Volvo CE починає випробування прототипу водневого зчленованого тягача

Volvo CE починає випробування прототипу водневого зчленованого тягача

Результати проєкту дозволять отримати важливі відомості про можливості, що надаються воднем та паливними елементами.

Volvo Construction Equipment (Volvo CE) продовжує виконувати своє зобов’язання щодо переходу на нульовий рівень викидів. Компанія розпочала випробування першого у світі прототипу зчленованого самоскида на паливних елементах Volvo HX04.

Крім акумуляторно-електричних комерційних транспортних засобів, де Volvo CE пропонує найбільший асортимент, компанія вивчає потенціал електрифікації за допомогою водневих паливних елементів.

Volvo HX04 є результатом дослідницького проєкту, розрахованого на період із 2018 по 2022 рік. До партнерів Volvo CE входять шведські дослідні інститути RISE та PowerCell Sweden.

Розробка та створення шестиколісного прототипу в основному велися на заводі Volvo CE в Браосі, Швеція — там же, де в 1966 народився Gravel Charlie, перший у світі зчленований самоскид, завдяки чому Volvo HX04 дістав прізвисько «Електричний Чарлі».

Воднева заправна станція

Інфраструктура для водню все ще перебуває на стадії розвитку, тому заправка Volvo HX04 є важливим аспектом, який необхідно вирішити в рамках проєкту.

Компанія Shell встановила сучасну водневу заправну станцію на випробувальному треку Volvo CE у Браосі. І Shell, і Volvo Group є членами-засновниками H2Accelerate, співпраці компаній, що працюють над створенням умов масового впровадження водневих вантажівок на європейському ринку.

Як це працює

Процес заправки водневих автомобілів відбувається швидко — Volvo HX04 заряджається 12 кг водню приблизно за 7,5 хвилин, що дозволяє йому працювати упродовж чотирьох годин. Паливні елементи працюють шляхом з’єднання водню з киснем, у результаті хімічної реакції виробляється електрика, яка живить машину. У процесі роботи паливні елементи виробляють тепло, яке може бути використане для обігріву кабіни. Паливні елементи виділяють тільки одну речовину — водяну пару.

У принципі, паливний елемент працює так само, як акумулятор, за винятком того, що він виробляє власну електроенергію з водню на борту в міру потреби, а не заряджається від зовнішнього джерела. Час роботи, запас ходу та час заправки автомобілів з електричними силовими агрегатами на паливних елементах аналогічні автомобілям із двигунами внутрішнього згоряння.

У той час як акумуляторні електромобілі та біопаливо комерційно доступні вже сьогодні — як більш екологічні альтернативи дизельному паливу — комерціалізація машин із водневим двигуном очікується в другій половині цього десятиліття.