Volvo Trucks поставила перший надпотужний електричний автобетонозмішувач

Volvo Trucks поставила перший надпотужний електричний автобетонозмішувач

Компанія Volvo Trucks передала свій перший повністю електричний важкий автобетонозмішувач з нульовим рівнем викидів компанії Cemex у Німеччині.

Одна підзарядка за зміну

Акумуляторна електрична вантажівка є останньою розробкою в рамках угоди, підписаної між Volvo та Cemex у 2021 році з метою скорочення викидів вуглекислого газу та підвищення продуктивності.

Електрична великовантажна вантажівка Volvo FMX, яка була передана замовнику в Берліні, може виконати повний робочий день з однією підзарядкою під час звичайної обідньої перерви водія.

Починаючи з цього місяця, змішувач працюватиме на заводі товарного бетону в Шпандау в Берліні.

Робота над масштабуванням технологій

Електрифікація транспортування бетону є складним завданням через високі навантаження та необхідність безперервного перемішування вантажу. Оскільки кількість повністю електричних великовантажних транспортних засобів поступово зростає, Volvo Trucks і Cemex працюють над розробкою та масштабуванням технологій, необхідних для того, щоб зробити транспорт без шкідливих викидів реальністю в будівельній галузі.

Volvo Trucks заявляє, що має найповнішу лінійку електричних вантажівок у світовій індустрії вантажних автомобілів, які можуть працювати з загальною вагою від 16 до 44 тонн, охоплюючи всі сфери застосування — від міського розподілу та вивезення сміття до міських будівельних та регіональних перевезень.

Volvo Trucks є лідером на ринку важких електричних вантажівок у Європі та США. Мета компанії полягає в тому, щоб до 2030 року половина всіх продажів нових вантажівок була електричною.

Перші постачання та ТТХ

Нещодавно керівник австралійського підрозділу Volvo Мартін Меррік (Martin Merrick) оголосив, що перші постачання електричних вантажівок Volvo розпочнуться вже найближчими тижнями, і що компанія планує розпочати виробництво електричних вантажівок на своєму заводі у Ваколі, штат Новий Південний Уельс, до 2027 року.

Технічні характеристики автобетонозмішувача Volvo FMX Electric:

  • Електрична трансмісія: Два електродвигуни, потужність 330 кВт (440 к.с.)
  • Батареї: Чотири батареї, 360 кВт·год
  • Кузов бетонозмішувача приводиться в рух гідравлічною системою, яка отримує живлення від тягової батареї.
  • Коробка передач: I-Shift
  • Колісна база: 4100 мм.
  • Кузов: Бетонозмішувач, дев’ять кубометрів.

Довідка: CEMEX — міжнародна компанія з виробництва будівельних матеріалів, що пропонує цемент, товарний бетон тощо.