Представлена перша у світі підмітальна машина на водні

Представлена перша у світі підмітальна машина на водні

Компанія Green Machines, глобальний лідер з репутацією світового класу в створенні інноваційного обладнання для прибирання вулиць, представила першу у світі електричну підмітально-прибиральну машину GM 500H2, що працює на водневих паливних елементах.

Вакуумна прибиральна машина GM 500H2 заснована на батарейно-електричному GM 500ze. І пропонується у двох варіантах: з водневим картриджем H2-Pod, який можна змінювати в будь-якому місці або з постійно встановленим водневим баком, заправка якого займає 5 хвилин.

Нова підмітальна машина GM 500H2 має повну масу 2325 кг, а її габаритні розміри при колісній базі 1380 мм складають 3330х1200х1980 мм (ДхШхВ). Радіус повороту дорівнює 2750 мм, а максимальна швидкість 25 км/год.

Підмітальна система вакуумної прибиральної машини GM 500H2 має мінімальну робочу ширину 1300 мм при втягнутих щітках і максимальну ширину 1900 мм, коли щітки повністю розширені. Бункер для пилу і сміття має об’єм 1 кубометр.

Про компанію:
Компанія Green Machines була заснована в 1964 році і має своє коріння в Шотландії. З жовтня 2019 року компанія входить до складу Brako DOO Veles, виробника підмітальних машин, що базується в Північній Македонії. Співпраця між двома компаніями почалося чотири роки тому. З моменту поглинання шотландська компанія працює під назвою Green Machines DOO Veles. Колишня штаб-квартира тепер повністю належить дочірній компанії GM Sweepers UK Ltd, ще одна дочірня компанія під назвою Green Machines International знаходиться в Нідерландах.