Kia зібрала ідеї для оснащення майбутніх електромобілів PBV

Kia зібрала ідеї для оснащення майбутніх електромобілів PBV

Kia провела конкурс «PBV Using Ray EV Ideas Contest», щоб зібрати думки клієнтів і відобразити їх у своїх майбутніх електромобілях PBV (Purpose Built Vehicles).

Усього було отримано 163 заявки. Суддівська колегія, що складалася з експертів у цій галузі, нагородила 15 команд.

Суть PBV полягає у виробництві транспортних засобів різного призначення та індивідуальних рішень. За допомогою конкурсу компанія Kia намагалася зрозуміти потреби широкого кола споживачів, включаючи власників малого бізнесу та операторів-початківців, які використовують автомобілі для бізнесу, а також клієнтів, які використовують автомобілі для різних цілей у повсякденному житті.

Ідеї, які були відзначені в конкурсі

Учасники представили різні можливості електромобіля Ray EV. У категорії «Бізнес та стиль життя» гран-прі здобув «Ray Modular Interior Utilizing Science Box», який має стандартні отвори з усіх шести сторін салону, а також модульну структуру, що дає змогу встановлювати необхідні компоненти.

«Міська мала логістична транспортна система» отримала гран-прі в номінації «Customization». Вона має візок, що складається, який можна завантажити на заднє сидіння, колісні рейки, які закріплюють візок, захист бампера, який запобігає пошкодженню автомобіля під час використання візка, та електричний GTP (Goods-To-Person, пристрій передачі багажу) з датчиком, який допомагає завантажувати/розвантажувати предмети.

Використовуючи ці особливості, Ray EV буде дуже корисним транспортним засобом для доставки на короткі відстані в місті.

«Ray Bot: Delivery Support Robot» одержав гран-прі в бізнес-категорії, також за ідею використання Ray EV для доставки. Якщо до стелі Ray EV прикріпити роботизовані руки, а з обох боків встановити тримачі для товару, робот зможе підняти товар і подати його кур’єру, що значно скорочує процес і час доставки.

У номінації «Стиль життя» гран-прі отримала ідея «Ray Child Care for Children». Це ідея поєднує в собі необхідні функції для батьків із маленькими дітьми, такі як автокрісло-бустер, ISOFIX, справжній багатомісний бокс та 2-рядне/3-сегментне сидіння.

Унікальною особливістю PBV є те, що це мобільний простір, який може сприяти підвищенню якості життя споживачів. Хорошим прикладом є «Мобільна аптека з Ray-Ban», яка здобула нагороду Excellence Award у категорії «Бізнес».

Для того, щоб створити автомобіль, який може втілити всі ці різноманітні ідеї, необхідно багато уваги приділити дизайну. Kia визначила PBV як свій майбутній основний напрямок діяльності, щоб забезпечити мобільність. Такі моделі, як одномісний фургон Ray та Niro Plus, випущені цього року, є першими моделями, які відкривають еру PBV.