Citroën MY AMI CARGO — новий компактний комерційний електромобіль

Citroën MY AMI CARGO —  новий компактний комерційний електромобіль

Компанія Citroën представила MY AMI CARGO, LCV версію свого компактного повністю електричного двомісного автомобіля AMI. 

Мета розробки та технічні особливості

Новий комерційний електромобіль MY AMI CARGO на батарейках був розроблений для постачальників послуг доставки останньої милі та інших бізнес-користувачів, що працюють в міських районах з обмеженням по викидах.

Новий MY AMI CARGO — практичне рішення для служб, яким потрібний маневровий і практичний автомобіль з нульовим рівнем викидів. Його невеликий розмір з габаритами 2,41х1,39х1,52 м (ДхШхВ) разом з малим діаметром повороту всього 7,20 м спрощує водіння, маневри й паркування по місту.

© Citroën Communication

MY AMI CARGO використовує аналогічну пасажирській версії AMI начинку й оснащений електродвигуном потужністю 6 кВт та іонним на 5,5 кВт·год. Повна батарея забезпечує запас ходу до 75 км на одній зарядці, яка заряджається на 100% від стандартної побутової розетки всього за три години.

Завдяки сталевій трубчастій конструкції, яка захищає від ударів, MY AMI CARGO пропонує чудову безпеку, а також захист від несприятливих погодних умов.

© Citroën Communication

Інтер’єр та можливості перевезення вантажу

Інтер’єр колишнього AMI був перероблений, тому новий MY AMI CARGO вийшов дійсно маленьким зовні й великим всередині. Основною зміною в інтер’єрі стало видалення пасажирського сидіння, яке було замінено поліпропіленовим модулем з семи частин місткістю до 260 літрів і 140 кг вантажу або товарів. У поєднанні з внутрішнім сховищем, вже наявним в автомобілі, MY AMI CARGO може запропонувати загальну місткість 400 кг.

© Citroën Communication

Також всередині MY AMI CARGO з’явилася вертикальна розділова перегородка між водієм і вантажним відсіком, який був розташований таким чином, щоб забезпечити оптимальний простір між водієм і вантажем, гарантуючи, що водій буде захищений і зможе насолоджуватися комфортним водінням. Продумана виїмка в розділовій перегородці дає водієві достатньо місця для безперешкодного використання ручного гальма. Щоб забезпечити повну безпеку, висота перегородки була відкалібрована для збереження огляду на 360 градусів.

© Citroën Communication

Крім цього, передбачена вторинна відкидна модульна полиця, яка може вміщати до 40 кг і була розроблена для роботи або як одиниця зберігання, або мобільний стіл. В полиці також є виріз формату A4, що дозволяє надійно утримувати бланки або інші документи. Полиця регулюється і може бути приближена до водія для кращого доступу або нахилена до дверей пасажира, якщо потрібно. Крім цього, полку також можна повністю зняти, щоб максимально звільнити місце для вантажу.

© Citroën Communication

Своєю чергою, в задній частині салону є окреме закрите місце для зберігання цінних речей, таких як смартфон, сонцезахисні окуляри або гаманець.

До цього варто додати, наявність регульованої у двох напрямках вантажної підлоги, яку можна підняти й заблокувати вертикально, щоб не загороджувати вантажну зону, або опустити в горизонтальне положення, щоб відповідати рівню підлоги автомобіля. Горизонтальне положення дозволяє перевозити довші предмети максимальною довжиною 1,20 м, а наявність кріплень вантажу дає можливість фіксації крихких предметів.

© Citroën Communication

Умови замовлення та вартість MY AMI CARGO

Новий MY AMI CARGO спочатку буде доступний у Франції за передзамовленням з початку червня цього року за ціною від 6490 євро, включаючи місцевий урядовий екологічний бонус в розмірі 900 євро. Також, за умови депозиту в розмірі 2508 євро можлива оренда за довгостроковим договором з оплатою від 24,18 євро в місяць, яка також містить бонусне відрахування в розмірі 900 євро.