Kia Concept EV9 — концепт повністю електричного позашляховика Kia представили на виставці AutoMobility LA

Kia Concept EV9 — концепт повністю електричного позашляховика Kia представили на виставці AutoMobility LA

Після запуску моделі EV6 Kia Concept EV9 натякає на наступну модель в лінійці електромобілів Kia.

Корпорація Kia, що тільки-но випустила на ринок автомобіль EV6, який отримав велике міжнародне визнання, приголомшила глядачів виставки AutoMobility LA, представивши концепт повністю електричного позашляховика Kia Concept EV9.

© KIA CORPORATION

Як і EV6, Concept EV9 відомий як спеціалізований електромобіль від Kia, який був розроблений та оптимізований на модульній платформі Electric Global Modular Platform (E-GMP) компанії.

Дизайн автомобіля був натхненний природою, у ньому використано перероблені матеріали, отримані з відходів, що потрапили у морську екосистему.

© KIA CORPORATION

Обриси майбутнього

Концепт EV9 є наступною можливою ітерацією позашляховика. Розроблений на основі передової архітектури E-GMP, Concept EV9 — це високотехнологічний, дружній до сім’ї автомобіль, який рухається повністю електричною трансмісією з нульовим рівнем викидів.

© KIA CORPORATION

Він поєднує в собі зовнішній вигляд із сучасним та елегантним внутрішнім простором, в якому використовуються передові технології. Неймовірна естетика Concept EV9 — як усередині, так і зовні — була ретельно відточена на основі Opposites United, нової філософії дизайну Kia.

М’які та привітні об’єми кузова Concept EV9, що контрастують з його мускулистою прохідністю, компенсуються гострими та акуратними елементами.

© KIA CORPORATION

Concept EV9 має розміри 4 930 мм завдовжки, 2 055 мм завширшки, 1 790 мм заввишки і колісну базу 3 100 мм. Повністю електричний позашляховик забезпечує запас ходу до 300 миль. Він також оснащений технологією надшвидкого заряджання нового покоління з 350-кіловатним зарядним пристроєм, який дозволяє акумуляторній силовій установці заповнювати енергію від 10% до 80% за 20-30 хвилин.

© KIA CORPORATION

Тигрова морда переходить у цифровий формат

Знаковий фасад Kia «Тигрова морда» був переосмислений для епохи BEV і представлений на Concept EV9.

© KIA CORPORATION

Нова цифрова «морда тигра» виграє від того, що повністю електричним автомобілям не потрібні традиційні радіаторні решітки, на які орієнтуються автомобілі з ДВС, в результаті чого Concept EV9 має повністю забарвлену в колір кузова передню частину.

© KIA CORPORATION

Нова решітка радіатора, орієнтовані на BEV, містить складний візерунок із зіркових хмар, який повністю прихований за панеллю кузова Concept EV9, коли не використовується. Візерунок із зіркових хмар надихнув команду дизайнерів Kia на створення вертикальних денних ходових вогнів (DRL), що виділяються, як для передньої, так і для задньої частини автомобіля, створивши, таким чином, унікальний фірмовий стиль від початку і до кінця.

© KIA CORPORATION

Область вентиляційного каналу капота використовується як сонячна панель, яка допомагає рекуперувати частину електроенергії, яку використовує Concept EV9. Це дає власникам BEV альтернативне джерело енергії, коли вони не знаходяться поряд із зарядною станцією.

© KIA CORPORATION

Простір салону, що трансформується

Concept EV9 був ретельно продуманий, щоб запропонувати водію та пасажирам внутрішній простір, що трансформується, в міру розвитку вражень від подорожі.

Панорамний дах з панорамним видом на небо ще більше посилює відчуття легкості та контакту з довкіллям.

Інтерактивний 27-дюймовий ультраширокий дисплей пов’язує Concept EV9 з реальним світом та віртуальним, одночасно служачи центром для всіх потреб водія та пасажирів, включаючи мультимедіа, клімат-контроль та функціональні можливості комфорту.

© KIA CORPORATION

Відчуття «завтрашнього дня» поширюється з дизайну інтер’єру на кермо. Сьогодні в автомобільній промисловості кермо розглядається як окремий продукт — повністю автономна підсистема; в Concept EV9, однак, використовується радикально інший підхід, при якому висувна рульова колодка є продовженням внутрішнього простору, інтегрована та гармонійно вписана в нього.

© KIA CORPORATION

Інноваційні режими роботи салону

Повністю електричний позашляховик має три інноваційні режими салону, які відповідають різним ситуаціям та вимогам.

Активний режим — це коли Concept EV9 перебуває в русі, забезпечуючи водієві та пасажирам оптимальні відчуття від водіння. Два інші режими належать до того часу, коли Concept EV9 не рухається.

© KIA CORPORATION

Режим паузи змінює внутрішній простір, роблячи його більш схожим на салон першого класу, надаючи пасажирам можливість взаємодіяти один з одним, користуючись при цьому світлом, що проникає через широкий панорамний дах. У цьому режимі сидіння міняються місцями, щоб пасажири, що сидять у першому та третьому рядах, сиділи один до одного. Сидіння другого ряду складаються і перетворюються на столик, завершуючи компонування салону.

Другий стаціонарний режим — Enjoy Mode, який перетворює салон на простір для відпочинку, розгортаючи трирядну конфігурацію сидінь. У цьому режимі задні двері відчиняються, даючи всім пасажирам можливість спілкуватися із зовнішнім середовищем і дивитися вперед і за межі автомобіля, зручно розташувавшись усередині повністю електричного позашляховика.

© KIA CORPORATION

Концепт EV9 буде представлений на виставці AutoMobility LA та Лос-Анджелеському автосалоні з 17 по 28 листопада.