Для дослідження нових горизонтів компанія CITROËN презентує концепт My Ami Buggy

Для дослідження нових горизонтів компанія CITROËN презентує концепт My Ami Buggy

Концепт характеризують як легкий у використанні електромобіль для поїздок містом та для відпочинку, називають інноваційним засобом пересування з відкритим та спортивним характером, що зберігає при цьому простоту та функціональність.

Він оснащений електричною силовою установкою, що забезпечує безшумне пересування з нульовим рівнем викидів, а відсутність дверей та наявність панорамного даху дозволяє повністю злитися з природою та максимально насолоджуватися сонячним світлом.

Фото: www.media.stellantis.com

Світлодіодна смуга на передній частині даху покликана підтримати шукачів пригод при пересуванні в темний час або в тумані. Під час стоянки концепт створює цілісну атмосферу «посиденьок біля вогнища» за рахунок розсіяного світла від світлодіодної смуги та музики з Bluetooth-колонки. 

Фото: www.media.stellantis.com

Замість дверей My Ami Buggy оснащується прозорими водонепроникними шторками. Вони застібаються на блискавку та нагадують традиційні двері з вікнами звичайних автомобілів. 

Ці практичні захисні шторки можна зняти, згорнути та розмістити за сидіннями у спеціальних сумках для зберігання. Над лобовим склом на даху встановлено спеціальний козирок, який додатково захищає від примх погоди. Він забезпечує тінь у спекотні літні дні, захищаючи від променів полуденного сонця. 

Фото: www.media.stellantis.com

Особливо ретельну роботу дизайнери концепту My Ami Buggy провели над трьома компонентами салону: сидіння, відсіки для зберігання та багажний відсік.

Концепт My Ami Buggy оснащується новими подушками сидінь Advanced Comfort® зі збільшеним у два рази у порівнянні з Ami шаром піни (70 мм замість 35 мм). Подушки можна легко зняти, щоб вимити чи замінити на нові. Сидіння складаються із двох з’єднаних каркасів, розміщених один над одним. 

Фото: www.media.stellantis.com

Відсіки для зберігання відрізняються ретельною продуманістю та можливістю транспортування. Кожен із боксів виконує в салоні свою функцію, проте за необхідності їх можна забрати з собою — наприклад, щоб влаштувати пікнік або вирушити на прогулянку.

Фото: www.media.stellantis.com

Аксесуари концепту My Ami Buggy — це не просто стильні акценти. Усі вони виконують певні функції. Дизайн салону був зроблений максимально інтуїтивним, щоб спростити користування автомобілем та всіма його компонентами. Використання однакових фіксаторів для кріплення багатьох аксесуарів у салоні дозволяє легко знімати та переставляти їх — як у конструкторі.

Фото: www.media.stellantis.com

Зокрема, це відноситься і до тримача камери — незамінного інструменту для зйомки та миттєвої відправки в соцмережі яскравих моментів вашої поїздки або навколишніх ландшафтів. Чотири кріплення передбачені на вертикальних елементах каркасу водійських та пасажирських дверей.

Фото: www.media.stellantis.com

Технологія 3D-друку дозволяє втілювати у життя нові ідеї майже миттєво. Кожен з аксесуарів розроблений з нуля і тому, що всі вони друкуються на 3D-принтері, за необхідності їх можна виготовити в будь-який час. Концепт My Ami Buggy — це, насамперед, заклик насолодитися життям та задовольнити свою пристрасть до свободи, відпочинку та нонконформізму.