Renault розкриває світу новий концепт Scénic Vision

Renault розкриває світу новий концепт Scénic Vision

Компанія Renault представила свій новий концепт-кар Scénic Vision на саміті ChangeNOW у Парижі.

Renault пише новий розділ у своїй історії, представляючи інноваційний концепт-кар, який є одночасно новаторським та далекоглядним. Зовні він віщує майбутній 100 % електричний сімейний автомобіль у модельному ряді Renault. Всередині та технологічно він показує як автомобілі будуть виглядати в майбутньому.

Фото: Renault Groupe

Бережне ставлення до ресурсів

70 % матеріалів, що використовуються в автомобілі, перероблені, а понад 95 % автомобіля, включаючи акумулятор, підлягає вторинній переробці.

Фото: Renault Groupe

Підлога автомобіля зроблена шляхом пресування пластикових частинок з інших джерел (молочні пляшки, пластикові труби тощо). На весь автомобіль 30 % пластику отримано із біосировини.

Фото: Renault Groupe

Деталі автомобіля виготовлені ​​із переробленого вуглецю з авіаційної промисловості. Від шкіри відмовилися та замінили її на 100 % перероблений поліестер із низьким вмістом вуглецю.

Бак паливного елемента виготовлений із вуглецевого волокна, отриманого з перероблених паперових відходів.

Турбота про клімат

Scénic Vision — гібридний автомобіль, як електричний, так і водневий, оснащений паливним елементом потужністю 16 кВт. Технологія H2-Tech основана на технології «розширення діапазону», яка дозволяє перевозити вдвічі легшу батарею при тому запасі ходу.

Фото: Renault Groupe

У 2030 році й надалі, коли мережа водневих станцій стане досить великою, ви зможете проїхати до 800 км — або, наприклад, 750 км від Парижа до Марселя — без зупинки для заряджання акумулятора. Вам доведеться зупинятись лише на 5 хвилин або менше, щоби заповнити водневий бак.

Фото: Renault Groupe

Протягом уже укладених партнерських угод цей автомобіль має на 75% менший вуглецевий слід, ніж електромобіль, наприклад, Megane E-Tech electric.

Фото: Renault Groupe

Безпека

Система камер, вбудована в передню частину автомобіля, збільшує поле зору водія на 24 % шляхом ретрансляції безпосереднього оточення на екран, розташований на панелі приладів. Таким чином, лобове скло збільшується до 180° для повного та впевненого огляду, а капот здається прозорим.

Фото: Renault Groupe

Технологія Safety Coach

Інтерфейс оцінки ризиків допомагає передбачати стресові ситуації. Він компенсує можливу нестачу уваги водія та дає персоналізовані поради для постійного покращення навичок водіння. Цей інтерфейс також надає водію рекомендації щодо здоров’я, аналізуючи дані, зібрані камерами та підключеними датчиками, розташованими в салоні (пульс, втома тощо).

Фото: Renault Groupe

Інклюзивність

Система розпізнавання облич дозволяє відкривати двері та налаштовувати параметри автомобіля відповідно до профілю водія.

Кожне сидіння оснащене мікрофонами та гучномовцями для створення власної звукової атмосфери (радіо, hi-fi, голосове управління) при збереженні оптимальної комунікації на борту. Ретрансляція голосу пасажирів та водія, а при необхідності та посилення їхнього голосу, полегшує спілкування між пасажирами автомобіля, особливо якщо на борту перебуває користувач із порушенням слуху.

Фото: Renault Groupe

Відсутність стійки між дверима та рівна підлога полегшують доступ для людей з обмеженою мобільністю.