Компанія Einride представила футуристичний концепт електричного напівпричепа

Компанія Einride представила футуристичний концепт електричного напівпричепа

На конференції Einride Mesh компанія Einride, що спеціалізується на автономних електричних транспортних засобах, представила нові програмні та апаратні продукти. До них увійшли оновлення операційної системи Saga, а також дебют Einride Trailer — дизайнерської концепції електричного причепу.

Einride — це компанія зі Швеції, що заснована у 2016 році, яка розробляє електричні комерційні ТЗ та автономні вантажівки класу 8.

Фірмова модель компанії — Einride Pod — повністю електрична вантажівка без водія, яка вперше розпочала публічні дорожні випробування у Швеції у 2019 році та незабаром вийде на дороги США.

Einride Pod

Причіп Einride

Учасники конференції Einride Mesh змогли першими оцінити електропричіп Einride Trailer, який наразі на стадії «дизайн концепту». Але компанія має плани довести його до виробництва вже у 2023 році.

Einride Trailer. Фото: Einride

Einride Trailer розроблений для інтеграції з іншими електричними та автономними транспортними засобами Einride для забезпечення оптимальної продуктивності. Водночас він також буде сумісний зі звичайними електричними сідельними тягачами.

Einride Trailer. Фото: Einride

Відповідно до пресрелізу, Einride Trailer має на борту блок акумуляторів і у поєднанні з одним із вищезгаданих варіантів тягача може збільшити загальний запас ходу електровантажівок, за розрахунками компанії, до більш ніж 400 миль (650 км) на одній зарядці.

Акумуляторний блок. Einride Trailer. Фото: Einride

Як зазначають в Einride, більше про точний діапазон, який забезпечить Einride Trailer, можна буде говорити після пілотних випробувань у поєднанні з конкретними електромобілями Einride. 

Einride Trailer. Фото: Einride

Крім збільшення дальності ходу, трейлер також буде оснащений технологіями та підключений до інтелектуальної екосистеми керуванням електротранспорту Einride Saga.

Камера зовнішнього спостереження. Einride Trailer. Фото: Einride

Відправники вантажу зможуть отримувати повідомлення про навантаження/розвантаження причепа та обробку вантажу. Saga також допомагає у профілактиці поломок, усуваючи проблеми до того, як вони стануть дорогими чи небезпечними.