Європейський інститут дизайну розробив концепт-кари для Hyundai Motor

Європейський інститут дизайну розробив концепт-кари для Hyundai Motor

Istituto Europeo di Design (Європейський Інститут Дизайну) у співпраці з Hyundai Europe Design Center представив дипломні проєкти випускників за спеціальністю «Транспортний дизайн».

Завдання, поставлене Hyundai перед студентами, полягало в інтерпретації концепції бренду «Прогрес для людства», тобто покращення життя людей, роблячи його простіше, безпечнішим та стійкішим — через розвиток передових технологій.

43 студенти з 11 країн, розбиті на команди, відповіли на запит Hyundai. Дизайн був розроблений для екстер’єрів та інтер’єрів, починаючи з етапу початкового вивчення, аналізу бренду та ринку, дослідження стилю та створення ескізів, і закінчуючи фінальною стадією 3D-моделювання та відео рендерингу.

AVA

З одинадцяти проєктів, представлених для обговорення в рамках дисертації, було вибрано три, що найбільше відповідали брифу: HYDRONE_01, ASKJA і AVA.

HYDRONE_01

Прямо з метавсесвіту та світу, натхненого іграми, з’явився HYDRONE_01. Спортивний хетчбек, призначений для любителів водіння в реальному житті та відеоіграх.

Форми та поверхні з особливо вираженими краями створюють ефект низькополігональності, який формально черпає натхнення у вінтажних відеоіграх та втілює все в далекоглядному автомобільному стилі.

ASKJA

ASKJA — це кросовер-хетчбек, присвячений новій концепції спортивності, далекої від світу гоночних треків, але відкритої для нових місцевостей та дослідження природи в її найбільш незайманому вигляді.

AVA

AVA — це назва третього концепт-кара, ультракомпактного купе, якому вдається задовольнити естетичні вимоги любителів спортивних автомобілів, залишаючи при цьому на увазі технічні компоненти та силовий агрегат завдяки аеродинамічному опрацюванню та цікавому асиметричному вигляду передніх елементів.

Партнерство між IED і Hyundai почалося ще у 2014 році, коли народився PassoCorto, ультралегкий спортивний концепт, створений, студентами і який був представлений у масштабі 1:1 на Женевському автосалоні 2014 року та на Fuorisalone у Мілані в тому ж році.

У 2018 році на тих же заходах було представлено результат другого партнерства між IED та Hyundai Europe Style Center: концепт Kite. У цьому випадку результатом став футуристичний, легкий двомісний прототип електричного дюнного баггі, який перетворюється на одномісний гідроцикл, що також працює на електриці.

Про Європейський інститут дизайну

Istituto Europeo di Design було засновано в 1966 році Франческо Мореллі. Сьогодні IED є єдиною найвищою школою у творчій сфері, яка зберегла свої італійські культурні орієнтири протягом тривалого часу. Щороку IED запускає інноваційні освітні проєкти в галузі дизайну, моди, візуальних мистецтв та комунікацій, розробляючи форми навчання та нові моделі інтерпретації майбутнього.