Volkswagen представив реалістичний концепт безпілотника Gen.Travel

Volkswagen представив реалістичний концепт безпілотника Gen.Travel

На виставці Chantilly Arts & Elegance під Парижем 24 вересня Volkswagen Group представив інноваційний дизайн електромобіля, який дає можливість змінити уяву про мобільність на великі відстані в майбутньому.

Мета проєкту

Повністю електричний автомобіль Innovation Experience Vehicle (IEV) — це реальний прототип, який їздить автономно (рівень 5) і дає реалістичне уявлення про мобільність наступного десятиліття. 

Модульна концепція інтер’єру автомобіля робить його гнучкою, стійкою альтернативою мобільності як послуги. Електромобілі можуть стати альтернативою коротким авіарейсам.

Метою Gen.Travel, як дослідницького транспортного засобу, є тестування концепції та нових функціональних можливостей на предмет реакції клієнтів. За результатами дослідження окремі функції можуть бути перенесені на серійні транспортні засоби. 

Планується, що Gen.Travel працюватиме у форматі оренди, здійснюючи доставку від дверей до дверей.

GEN.TRAVEL їздить автономно і перетворює водія на розслабленого пасажира, який має час на інші справи: Робота. Відпочинок. Розваги. Сім’я. GEN.TRAVEL пропонує зазирнути в подорож майбутнього. Ефективне формоутворення характеризує надзвичайно виразний дизайн. 

Концепція інтер’єру 

GEN.TRAVEL має унікальну модульну концепцію інтер’єру, який можна налаштувати для кожної подорожі та замовити як послугу «Мобільність як послуга». Залежно від конфігурації, в концептуальному транспортному засобі можна перевозити до чотирьох осіб. Для ділових поїздок конференц-зона з чотирма зручними сидіннями та великим столом посередині салону забезпечує невимушену обстановку.

Динамічне освітлення дозволяє уникнути небезпеки кінетозу (заколисування). Конфігурація в режимі ночівлі дозволяє трансформувати два сидіння у два ліжка, які розкладаються до повністю рівного положення.

Комфорт та безпека

Інноваційна система утримання пасажирів забезпечує максимальну безпеку навіть в положенні лежачи. Система освітлення GEN.TRAVEL впливає на вироблення мелатоніну, допомагаючи пасажирам засинати й прокидатися природним чином.

Для сімейних подорожей GEN.TRAVEL з передніми сидіннями можна налаштувати для розваги дітей за допомогою доповненої реальності (AR).

Інтер’єр світлий, з природним дизайном. Всі елементи HMI (людино-машинного інтерфейсу) виготовлені з використанням екологічно чистих матеріалів, в поєднанні з переробленими або натуральними матеріалами.

Екстер’єр та активна підвіска eABC

Футуристичний екстер’єр GEN.TRAVEL розділений на дві частини: Прозора скляна кабіна ідеально інтегрована в нижню секцію, в якій розміщені всі технічні функції. Край вікна знаходиться на рівні середини, що робить його дуже низьким, щоб максимізувати огляд зовнішнього простору. 

Для максимального комфорту GEN.TRAVEL оснащений активною підвіскою eABC (electric Active Body Control), яка заздалегідь розраховує вертикальні та бічні рухи, такі як прискорення, гальмування або проходження поворотів, і відповідно оптимізує стиль і траєкторію руху.