Hyundai Motor завоювала найвищу нагороду Red Dot за безпілотний тягач

Hyundai Motor завоювала найвищу нагороду Red Dot за безпілотний тягач

Компанія Hyundai Motor отримала три нагороди, найголовніша з яких — «Luminary» за концепцію повністю автономного водневого безпілотника Trailer Drone.

Hyundai Motor Company вперше в історії завоювала нагороду «Luminary» (Світило) на премії Red Dot Award: Design Concept 2022 за концепт повністю автономного водневого транспортного засобу Trailer Drone.

Почесна нагорода «Luminary» є найвищим рівнем визнання, що надається в рамках премії Red Dot Award: Design Concept, й обирається з поміж переможців Red Dot в номінації «Кращі з кращих».

Загалом, компанія Hyundai здобула три нагороди, у тому числі «Світило», «Кращий із кращих» та «Переможець». Red Dot назвав концепт спортивного електричного автомобіля SEVEN «Кращим із кращих», а модульну платформу Plug & Drive (PnD) на основі робототехніки — «Переможцем».

Trailer Drone — це система контейнерних перевезень на водневих двигунах, здатна працювати повністю автономно. Завдяки великій кількості розумно упакованих водневих баків, Trailer Drone забезпечує понад 1000 км запасу ходу від однієї зарядки, що можна порівняти із сучасними системами контейнерних перевезень.

Trailer Drone — це унікальне та інноваційне рішення для комерційної мобільності, у якому причіп розміщується на двох електронних візках, що дає змогу йому обертатися у вужчому радіусі, ніж звичайний причіп.

На відміну від звичайних тягачів, які призначені тільки для перевезення контейнерів, Trailer Drone пропонує багатоцільову платформу, здатну до необмеженого застосування в бізнесі. При експлуатації окремо від контейнерного причепа електронний візок може використовуватися в різних сферах, таких як вантажоперевезення, будівництво, пожежогасіння та рятувальні роботи.

SEVEN

Концепт SEVEN — «Кращий із кращих» — був представлений на автосалоні в Лос-Анджелесі у 2021 році. SEVEN є ідеальним прикладом бренду Hyundai IONIQ, з його космічними інноваціями та особливостями, що перетворюють автомобіль на візіонерський житловий простір на колесах.

SEVEN побудований на електричній глобальній модульній платформі (E-GMP). Довга колісна база, аеродинамічний силует і унікальні пропорції забезпечують потужну позицію серед електричних позашляховиків.

PnD

Модуль PnD, який Hyundai представив на виставці CES 2022, може збільшуватись або зменшуватись для будь-якої мети, розміру або застосування. Модуль PnD може прикріплюватися до будь-чого, від столів до контейнерів. Користувачі можуть обирати різні конфігурації приводу та розміри платформи відповідно до своїх потреб.

Премія Red Dot Award є одним із найбільших світових конкурсів у галузі дизайну. Нагорода поділяється на три різні дисципліни — «Дизайн продукту», «Дизайн бренду та комунікації» й «Дизайн-концепція». Премія Red Dot Award: Design Concept запрошує дизайнерів, дизайн-студії, компанії та університети кинути виклик статусу кво та представити свої найцікавіші дизайнерські концепції та прототипи на розгляд міжнародної групи експертів у галузі дизайну.