CES 2024: Honda презентує серію 0 двома новими концептуальними моделями

CES 2024: Honda презентує серію 0 двома новими концептуальними моделями

На цьогорічній виставці CES 2024 компанія Honda представила нову серію електромобілів Honda 0 Series, яка стартує у 2026 році, а також два радикальних концепткари. 

Седан і мінівен символізують те, як японська марка зазнає значних змін відповідно до глобального гасла бренду та політики електрифікації. Назва серії відображає рішучість Honda розробити нову серію електромобілів, повернувшись до своєї відправної точки як автовиробника і створивши абсолютно нові електромобілі з «нуля».

Концепт електромобіля Honda Space-Hub на виставці CES 2024
Концепт електромобіля Honda Space-Hub на виставці CES 2024. Фото: Honda

Перша модель Honda 0 Series буде представлена у 2026 році, починаючи з Північної Америки, а потім в Японії, Азії, Європі, Африці, на Близькому Сході й в Південній Америці.

Концепт седану  під назвою Saloon має витончений, розлогий дизайн, а дизайн Space-Hub (мінівену) — більш практичний, але не менш разючий. 

Концепт електромобіля Honda Saloon на виставці CES 2024
Концепт електромобіля Honda Saloon на виставці CES 2024. Фото: Honda

Нові електромобілі будуть побудовані на абсолютно новій архітектурі, яка, на думку Honda, протистоїть тенденції, коли сучасні електромобілі є «важкими й громіздкими». Всупереч тенденції створення важких електромобілів, Honda заявляє, що її майбутні електромобілі будуть «тонкими, легкими й розумними». 

Концепт електромобіля Honda Space-Hub
Концепт електромобіля Honda Space-Hub. Фото: Honda

Завдяки низькій висоті даху обох концептів і легшій, компактнішій технології акумуляторів (з можливістю швидкої зарядки), вони будуть більш обтічними, ніж більшість електромобілів.

Концепт електромобіля Honda Saloon
Концепт електромобіля Honda Saloon. Фото: Honda

Повні технічні деталі все ще тримаються в таємниці, але Honda заявила, що седан буде оснащений інтелектуальною панеллю приладів з людино-машинним інтерфейсом. Система управління рухом буде додана завдяки частині бюджету Honda, що йде на робототехніку.


Більше фото на нашій сторінці Instagram.