В'єтнамський виробник VinFast готується вийти на ринок електричних пікапів

В'єтнамський виробник VinFast готується вийти на ринок електричних пікапів

На виставці CES 2024 у Лас-Вегасі компанія представила концепт пікапу VF Wild EV, який дає уявлення про майбутню серійну модель.

VinFast описує дизайн VF Wild як натхненний «витонченим рухом плаща супергероя на вітрі». Однак, цей силует не викликає асоціацій з Бетменом, що сидить на даху Готем-Сіті. Для покращення аеродинаміки на машині встановлені бічні камери.

Вантажівка може похвалитися п’ятифутовим (1524 мм) вантажним кузовом з бортами, які можуть складатися, що розширює вантажний простір в салоні. Зі складеними задніми сидіннями VF Wild може вмістити вантажі довжиною до 8 футів (2438 мм). Крім того, інтер’єр включає панорамний скляний дах.

Хоча компанія Vinfast не розкрила конкретних деталей щодо вантажопідйомності, максимальної тягової здатності, електричної силової установки або акумуляторної батареї, ми знаємо, що концепт VF Wild має довжину 209 дюймів (5309 мм) і ширину 79 дюймів (2007 мм), що відносить його до категорії середньорозмірних пікапів. 

Ця презентація відображає амбіції компанії вийти на швидкорослий ринок електричних пікапів. Однак, компанія не повідомила, коли може з’явитися серійна версія VF Wild.