Hyundai Motor представила концептуальну модель NPX1

Hyundai Motor представила концептуальну модель NPX1

Hyundai Motor Company, на Токійському автосалоні 2024, презентувала спортивний концепт «IONIQ 5 N NPX1», вдосконалений компонентами N Performance Parts.

IONIQ 5 N NPX1 базується на IONIQ 5 N, першій повністю електричній моделі N. Концептуальна модель має низку специфічних для N вдосконалень, які покращують аеродинаміку, керованість, гальмування та стиль IONIQ 5 N. 

Коцепт Hyundai IONIQ 5 N NPX1
Коцепт Hyundai IONIQ 5 N NPX1. Фото: Hyundai Motor

Деякі з них включають карбоновий передній спліттер, бічні спідниці, задній дифузор, спойлер заднього крила, легкі гібридні карбонові диски, високоефективні гальмівні колодки, занижені пружини, інтер’єр з алькантари та гоночні ковшеподібні сидіння.

Коцепт Hyundai IONIQ 5 N NPX1

Hyundai N планує запропонувати деталі N Performance Parts як додаткові аксесуари для клієнтів, які хочуть налаштувати свій IONIQ 5 N або інші моделі N. Компанія також оголосила, що розробляє варіанти налаштування програмного забезпечення, наприклад, звуку та калібрування автомобіля, які можна буде оновлювати по повітрю для більшої персоналізації.

Коцепт Hyundai IONIQ 5 N NPX1

Компоненти N Performance Parts, застосовані на концепті NPX1, будуть доопрацьовані для серійного виробництва в рамках підготовки до продажів у 2024 році. Починаючи з IONIQ 5 N, Hyundai N розширить доступність продуктів N Performance Parts для всіх моделей N.

Коцепт Hyundai IONIQ 5 N NPX1

Hyundai N — це високопродуктивний підрозділ Hyundai Motor Company, метою якого є створення автомобілів, що приносять задоволення від водіння та мають емоційну привабливість. 

Коцепт Hyundai IONIQ 5 N NPX1

З моменту свого заснування у 2015 році Hyundai N випустив на світовий ринок кілька відомих моделей, таких як Elantra N, i30 N та i20 N. 

З появою IONIQ 5 N та N Performance Parts, Hyundai N розширює свій портфель до сегменту електромобілів та пропонує більше можливостей для ентузіастів.