Компанія Recaro представила нові сидіння TechArt, Mustang GT3 та ігрові сидіння

Компанія Recaro представила нові сидіння TechArt, Mustang GT3 та ігрові сидіння

Recaro, спеціалізований виробник автомобільних сидінь, представив низку нових цікавих сидінь на виставці споживчої електроніки CES 2024. 

Сидіння Pro Supreme GT FPR, розроблене у співпраці Recaro Automotive та Ford Performance Racing, створено спеціально для прискорення зміни водія під час перегонів на витривалість, де кожна частка секунди має значення. 

Інноваційна конструкція сидіння Recaro дозволяє безперешкодно входити й виходити з автомобіля за допомогою змінних накладок і багаторівневих бічних кріплень, забезпечуючи адаптацію до різних типів фігури водія.

Зокрема, сидіння Pro Supreme GT FPR для гоночного автомобіля Ford Mustang сертифіковане FIA та успішно пройшло суворі краш-тести. Воно має такі функції, як захист шиї при бічному ударі, сумісність з системами безпеки шиї, ергономічну S-подібну спинку, легкий, але міцний карбон-кевларовий каркас, вогнетривку оббивку, а також значні підлокітники для стегон і тулуба. Для додаткової безпеки воно також сумісне з чотирьох-, п’яти- або шеститочковими ременями безпеки.

На додаток до сидіння GT3 Mustang, Recaro представляє інші інноваційні продукти на CES 2024. Серед них — високотехнологічне сидіння Sim Star “24H Le Mans Edition” з технологією FeelTech+, що забезпечує тактильний зворотний зв’язок для ентузіастів симуляторів перегонів. Вкладиші сидіння оснащені системою з 14 приводами, здатними перетворювати звуки до 20 000 герц у тактильні та сенсорні відчуття, що забезпечує захопливий досвід симуляційних перегонів, подібний до реального водіння.

Повертаючись до сфери реального водіння, Recaro представляє сидіння TechArt GTstreet R Flyweight, ідентичне сидінню Podium CF, представленому в лімітованій моделі TechArt GTstreet R Flyweight на базі Porsche 911 Turbo S.

З вагою всього 10,8 фунта для оболонки сидіння і легкими 3D-друкованими подушками, оптимізованими для вентиляції і демпфірування, воно ідеально узгоджується з прагненням автомобіля до швидкості.

GTstreet R Flyweight

Для тих, хто проводить багато часу за кермом комерційного транспорту, Recaro представляє сидіння Recaro Ergo M AM384. Це сидіння може похвалитися можливістю регулювання у восьми напрямках, щоб пристосуватись до різних розмірів тіла, а також має ремені безпеки, виготовлені з інфрачервоної світловідбиваючої нитки для покращеного виявлення інфрачервоними камерами автомобіля, що сприяє використанню ременів безпеки.

Сидіння Recaro Ergo M

Крім того, існує концептуальне сидіння RCP Concept Seat, що поєднує в собі раму Sport C та концепцію Ideal Comfort. Його модульна конструкція з інтегрованим підголовником та низькою висотою блоку дозволяє конфігурувати його під різні автомобілі, нагадуючи опціональні сидіння, що встановлюються в моделях BMW M2 та M4.

Сидіння Sport C

І останнє, але не менш важливе: Recaro представляє технологію Recaro RCF Infusion, яка вже використовується в деяких версіях сидінь Profi XL і Pole Position. Ця технологія забезпечує екологічність завдяки використанню переробленого вуглецевого волокна, використовуючи приблизно 10-11% перероблених матеріалів, включаючи плетений тканий вуглець, ткане скло та епоксидну смолу на основі вінілового ефіру.

Виставка CES 2024 триватиме до 12 січня 2024 року в конференц-центрі Лас-Вегаса в штаті Невада.