Isuzu та Honda розпочали випробування вантажівки на паливних елементах на дорогах загального користування

Isuzu та Honda розпочали випробування вантажівки на паливних елементах на дорогах загального користування

Isuzu Motors та Honda Motor розпочали демонстраційні випробування на дорогах Японії Giga Fuel Cell, великовантажної вантажівки на паливних елементах (ПЕ), яка наразі перебуває у спільній розробці двох компаній.

Це демонстраційне тестування, яке триватиме до вересня 2024 року, є важливим кроком у зборі даних, накопиченні інформації та визначенні технічних проблем у підготовці до запланованого виходу на ринок у 2027 році.

Прототип моделі, що використовується для цього тестування, є дзеркальним відображенням моделі, представленої на стенді Isuzu Group під час Japan Mobility Show 2023.

У співпраці з Isuzu Logistics Co., Ltd. та Honda Logistics Inc., логістичними підрозділами Isuzu Group та Honda Group відповідно, паливний елемент Giga пройде реальні випробування на дорогах загального користування в Японії. Це має на меті перевірити потенціал використання водневого пального та доцільність використання його у вантажівках FC.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Isuzu та Honda вважають, що технологія FC, яка працює на водні та призводить до нульових викидів CO2, пропонує перспективний шлях до досягнення вуглецевої нейтральності для важких вантажівок. Ці вантажівки є життєво важливими для високоефективних перевезень, адже вони здатні працювати на великих відстанях, мають значну вантажопідйомність і можуть швидко заправлятися паливом.

Вантажівка називається «Giga Fuel Cell» і має загальну вагу 25 тонн. Вона має чотири блоки паливних елементів Honda, кожен потужністю 103 кВт і ємністю для зберігання водню 56 кілограмів. Автомобіль приводиться в рух електродвигуном потужністю 320 кВт і, як зазначає компанія, може проїхати до 800 кілометрів (500 миль) між зупинками для заправки. Його розміри складають 11 980 мм / 2 490 мм / 3 770 мм.

З моменту підписання угоди в січні 2020 року про спільне дослідження важких вантажівок з двигуном FC обидві компанії старанно працювали над оцінкою сумісності системи FC з важкими вантажівками та створенням фундаментальних технологій, таких як системи управління транспортним засобом. Використовуючи досвід і знання, отримані в ході цих спільних досліджень, Isuzu і Honda планують представити серійну модель на ринку у 2027 році.