YAMAHA представила концептуальний гольф-кар з водневим двигуном

YAMAHA представила концептуальний гольф-кар з водневим двигуном

Yamaha Golf-Car Company (YGC), консолідована дочірня компанія Yamaha Motor Corporation, яка займається продажем автомобілів для гольфу в США, розробила концептуальну модель гольф-кара з водневим двигуном DRIVE H2.

Ця перша у світі концептуальна модель наразі експонується на виставці PGA Show у Флориді, яка є однією з найбільших подій у гольф-індустрії.

Модель створена на базі чотиримісного гольф-кара DRIVE2 CONCIERGE4 від Yamaha, який продається переважно в США, але також і по всьому світу. Водневі двигуни — це двигуни внутрішнього згоряння, які можуть використовувати чинні технології й водночас не викидають CO2 в процесі згоряння. З цієї причини Yamaha також проводить дослідження і розробку цієї технології, оскільки вона має потенціал як для подальшого використання двигунів внутрішнього згоряння, так і для декарбонізації.

Концептуальна модель оснащена двома водневими баками високого тиску (25 л кожен), розташованими під сидінням водія і на спинці заднього сидіння.

На сьогодні Yamaha анонсувала концептуальні моделі, оснащені водневими двигунами, включаючи генератори та підводні апарати. Беручи участь у цій виставці, Yamaha оголошує світові про нові виклики, які стоять перед Yamaha Motor Group в її роботі з досягнення декарбонізації.

Виставка спонсорується Американською асоціацією професійних гольфістів (PGA) і є однією з найбільших подій в індустрії, що об’єднує продукти та інформацію, пов’язану з гольф-бізнесом, з усього світу.