На український ринок повертається знаковий седан Hyundai SONATA

На український ринок повертається знаковий седан Hyundai SONATA

Хюндай Мотор Україна оголошує про початок продажів нового седану Hyundai SONATA. 

Вже восьме покоління нової SONATA наділене прогресивним дизайном, більш агресивним купеподібним стилем, а також набором передових опцій безпеки, допомоги та комфорту. Нова SONATA, яка надійде в продаж у всій дилерській мережі Hyundai в Україні уже в лютому цього року, буде доступна з бензиновим мотором 2,5 GDI потужністю 194 к.с.

Купеподібний стиль з «невагомою» темою інтер’єру

Екстер’єр нової SONATA є прикладом прогресивного автомобільного дизайну та втілює тему «Чуттєвої спортивності». Передня частина автомобіля поєднує фірмову безшовну лампу Horizon від Hyundai, широко розташовані приховані фари, широку решітку радіатора та повітрозабірник для ще кращої аеродинаміки та агресивного зовнішнього вигляду. 

Освітлення з інтегрованими денними ходовими вогнями та покажчиками повороту створює ефектний світловий підпис, що додає футуристичного вигляду. Нові H-подібні ліхтарі позаду підкреслюють широку статуру та високотехнологічний характер SONATA.

Відповідно до спортивного екстер’єру, інтер’єр нової SONATA має орієнтований на водія дизайн, що суміщає елементи мобільності майбутнього з високотехнологічними деталями, які підтримують сучасний стиль життя.

Нова «невагома» тема інтер’єру SONATA створює футуристичний настрій, який ще більше посилюється шляхом амбієнтної підсвітки.

Передові високотехнологічні та цифрові характеристики для досвіду на новому рівні

Нова SONATA покращує користувацький досвід завдяки різноманітним цілеспрямованим технологіям і функціям. Панорамний вигнутий дисплей, у якому 12,3-дюймовий блок панелі приладів інтегрований з 12,3-дюймовою аудіо-відео навігаційною системою.

Удосконалена звукова система Bose Premium із 12 динаміками та новою CenterPoint 360 технологією була налаштована інженерами Bose.

SONATA також може похвалитися першим у своєму класі багажником з електроприводом для ще більшої зручності.

Проактивні функції безпеки для впевненого та спокійного водіння

Нова SONATA широко оснащена набором систем допомоги водієві та функціями безпеки, задля забезпечення комфортного водіння та зменшення напруження водія.

Автомобіль оснащений асистентом запобігання зіткненню попереду (FCA-A), асистентом запобігання зіткнення під час руху заднім ходом (PCA-R), асистентом попередження про виїзд зі смуги руху (LKA), асистентом утримання в смузі руху (LFA), системою відеомоніторингу «сліпих» зон на панелі приладів (BVM), адаптивним круїз-контролем із функцією Stop & Go – усім, для забезпечення більш комфортного водіння.


Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Дизайн та інженерні оновлення нової SONATA забезпечують підвищену стабільність на дорозі та посилений захист при боковому зіткненні, завдяки використанню структури що розподіляє енергію удару. Завдяки посиленню кузова SONATA ще більше покращила характеристики по шумності, вібраціям та жорсткості.

Комплектації, що задовільнять вимоги кожного

Нова Sonata буде доступна на українському ринку в 4-ох комплектаціях: Comfort, Style, Premium, та Top. У всіх модифікаціях автомобіль буде оснащений бензиновим 2,5  літровим мотором Theta III GDI потужністю 194 к.с та 8-ми ступеневою автоматичною трансмісією.