НІБУЛОН оновлює свій автопарк для ефективної логістики

НІБУЛОН оновлює свій автопарк для ефективної логістики

Компанія «НІБУЛОН», один з найбільших експортерів сільськогосподарської продукції в Україні, планує повністю оновити свій автопарк в рамках стратегії розвитку логістичного напряму. Для цього компанія закуповує 76 тягачів Scania R450 Євро 5 та 64 напівпричепи бельгійського виробника STAS.

Чому це важливо?

За словами директора з логістики Сергія Калкутіна, завдяки диверсифікованій за видами транспорту системі, яка включає авто-, залізничний та водний транспорт, «НІБУЛОНу» вдалося побудувати нові ланцюги поставок продукції, зменшити собівартість логістики і таким чином збільшити закупівельні ціни для аграріїв.

Через переорієнтацію логістичних ланцюгів в умовах війни «НІБУЛОН» змушений використовувати комбіновані маршрути, які включають транспортування збіжжя вантажним автотранспортом. Транспортування сільськогосподарської продукції з південних філій, зокрема річкових «Вознесенської» та «Новоодеської», а також термінала в Миколаєві, який зараз виконує функцію сухого порту, у напрямку «Бессарабської» здійснюється саме автотранспортом.

Утім компанія дбає про те, щоб звести до мінімуму навантаження на автошляхи та вплив на навколишнє середовище. З усіх водних елеваторів, що розташовані вздовж Дніпра та заблоковані через підрив Каховської ГЕС, продукція, яка приймається від агровиробників, перевозиться автомобільним транспортом до елеваторів з наявними потужностями відвантаження на залізничний транспорт, що суттєво зменшує рух вантажівок територією країни.

Які переваги нової техніки?

Усі тягачі Scania R450 оснащені 13-літровими економічними двигунами потужністю 450 к.с. з крутним моментом 2350 Нм та коробкою з автоматичною системою перемикання передач Scania Оптикруз. Для безпечного водіння встановлена система аварійного гальмування AEB, головні фари та протитуманні фари LED. 7 одиниць техніки йдуть в комплектації ADR FL, які будуть задіяні у перевезеннях пального.

З метою зменшення ваги автопоїзда та збільшення корисного навантаження 30 напівпричепів із 64 є повністю алюмінієвими включно із рамою.

Контракт профінансовано в лізинг «Сканія Кредіт Україна» та застраховано КАСКО. Всі вантажівки також підключено до системи моніторингу автопарку Scania FMS.