Geely планує виробництво конкурента Tesla Semi з футуристичним дизайном

Geely планує виробництво конкурента Tesla Semi з футуристичним дизайном

Виробник комерційної техніки Farizon Auto, що входить до складу Zhejiang Geely Holding Group, в середині 2021 року представить магістральний тягач на електротязі, який буде конкурувати з Tesla Semi. 

Комп’ютерну візуалізацію машини опублікував у твіттері автомобільний журналіст Грег Кейбл. За словами Кейбла, зображення тягача з внутрішнім індексом AD21 він отримав від одного з постачальників автокомпонентів. Машина розроблена з урахуванням вимог європейських клієнтів і буде представлена в середині року. Продажі електричного AD21 під брендом Farizon почнуться до кінця 2021-го. Ніяких технічних характеристик поки немає, і навіть дальність ходу вказується лише як «значна».

Фото: Twitter | Greg Kable

Відомо, що тягач отримає силову установку Tesla Semi оснащену чотирма електричними силовими модулями. Крім того, AD21 буде підтримувати «гарячу» заміну батареї, тобто власники машин в Китаї зможуть скористатися фірмовими свап-станціями Geely Technology Group. На візуалізації видно повністю закрита панелями платформа з «сідлом», а значить AD21 матиме і непоганий коефіцієнт опору повітрю.

Фото: Twitter | Greg Kable

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


Футуристична новинка стане флагманом лінійки Farizon, в якій вже присутні кілька моделей на електротязі й магістральний тягач M100, що використовує як паливо метиловий спирт. Робочий об’єм його метанолового двигуна — 12,54 літра. Агрегат видає 460 кінських сил і відповідає екологічному класу Євро-6.