Knapen Trailers виготовив незвичайний напівпричіп для перевезення відходів

Knapen Trailers виготовив незвичайний напівпричіп для перевезення відходів

Виробник напівпричепів і причепів Knapen Trailers, що входить до групи компаній Krone, розробив, виготовив і відвантажив напівпричіп з рухомою підлогою, спеціально призначений для перевезення відходів.

Нідерландська транспортна компанія A. de Boer шукала напівпричіп з рухомою підлогою для безпечного перевезення відходів в рамках певних операцій. Knapen Trailers прийняв виклик і застосував свої навички та знання, сконструювавши напівпричіп, що повністю відповідає потребами клієнта.

Виготовлений відповідно до специфікацій замовника

Виконаний на замовлення напівпричіп Knapen Trailers має місткість 90-кубометрів і оснащений рухомою підлогою їх 21 дощок HDI, двосекційним гідравлічним  дахом з додатковим захистом і гідравлічним заднім вантажним порталом.

Також напівпричіп було посилено додатковим захистом 2-секційнго складного даху, великими зносостійкими пластинами всередині для захисту бічних стінок, армуванням підлоги на дошках і всередині, отже тепер він зможе перевозити чималий вантаж.

Безпека

Унікальний пульт дистанційного керування Knapen Trailers дозволяє водію управляти причепом дистанційно з безпечної кабіни. Пульт дистанційного керування управляє відкидним гідравлічним дахом, гідравлічними дверцятами багажника та підлогою причепа.