Партія мобільних центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) виготовлена в Polycar

Партія мобільних центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) виготовлена в Polycar

Мобільні офіси призначені для надання адміністративних послуг населенню, позбавленому можливості звернутися в органи державного управління (наприклад в зоні бойових дій). Поставка відбулась в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Уряду Канади.

Офіси-трансформери пересувного типу оснащені робочим приміщенням, розрахованим на чотирьох співробітників та відвідувачів. Для останніх обладнані зручні висувні ступені, а також підйомні пристосування для громадян з обмеженими можливостями.

© Polycar

Над входом передбачена висувна маркіза для захисту від атмосферних опадів. У робочому стані за допомогою гідравлічного обладнання внутрішній простір збільшується практично у 2 рази (площа приймальні 25 кв. м). Управління всіма механізмами здійснюється за допомогою пультів дистанційного керування. Для зберігання документації передбачені штатні місця зберігання: шафи, полиці та сейф.

© Polycar

Автомобіль укомплектований системою електроживлення у вигляді дизельного генератора та системою водопостачання, які винесені в окремий відсік в передній частині кузова і за допомогою яких можна функціонувати незалежно від стаціонарних джерел.

© Polycar

Крім робочого відсіку, є транспортне відділення для співробітників, передбачений зручний і комфортабельний санвузол з системами водопостачання та водовідведення. 

© Polycar

Фургон має шар термоізоляції. Додатково кліматичний режим забезпечується системою опалення та системою кондиціонування повітря.

© Polycar

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб нічого не пропустити.


В Polycar було виконано та укомплектовано 4 одиниці мобільних центрів надання адміністративних послуг згідно з замовленням.