Світовий проект «356 днів ралі-тур»: підкорення Антарктиди Porsche 356

Світовий проект «356 днів ралі-тур»: підкорення Антарктиди Porsche 356

Porsche 356 1956 року випуску з гусеницями та лижами вирушить у 573-кілометрову поїздку Антарктидою.

Після майже дворічної затримки гонщиця Рене Брінкерхофф готується до кінцевого етапу проекту Project 356 World Rally Tour на своєму вірному Porsche 356 A 1956 випуску. Ралійна гонщиця-аматорка вже проїхала класичним спортивним автомобілем по шести континентах, по всіх типах місцевості — екстремальний захід для будь-якої людини, а тим більше для гонщиці на класичному 65-річному автомобілі. Тепер вона хоче перевірити останню ділянку суші, піддавши Porsche остаточному випробуванню, подолавши 587 кілометрів — 356 миль — в Антарктиді.

Фото: Porsche AG

Інженер та полярний дослідник Кірон Бредлі відповідає за великі модифікації цього класичного автомобіля. На роботу пішло понад 18 місяців. До списку можливостей моделі увійшли пара лиж, прикріплених до передньої осі, спеціалізована система розпірок та підвіски, а також гусениці, що замінюють задні шини для максимального зчеплення як на льоду, так і снігу. У результаті Porsche тепер має на 300% більшу прохідність у порівнянні з антарктичними автомобілями 4×4 з 42-дюймовими шинами.

Фото: Porsche AG
Фото: Porsche AG

Автомобіль також отримав каркас безпеки, двосторонні сонячні панелі, що відбивають як сонце, так і сніг, 4-тонний домкрат для мішків, який може підняти автомобіль у м’який сніг. Також є датчик температури для коробки передач, температурний компресор, а також рятувальний одяг, вода та засоби зв’язку на випадок аварії.

Фото: Porsche AG
Фото: Porsche AG
Фото: Porsche AG

У грудні в Антарктиді світловий день триває 24 години, тому інженери забрали вогні з транспортного засобу. Це допомогло знизити вагу машини. Після завершення місії команда намагатиметься встановити рекорд швидкості на льодовику Юніон.

Фото: Porsche AG

Гонщиця Рене Брінкерхофф сяде за кермо Porsche 356, продовживши свою подорож семи континентами. Крім місії в Антарктиді, Проект «356 днів ралі» включає участь у перегонах на витривалість, таких як Пекін-Париж і Східноафриканське сафарі.

Фото: Porsche AG