Виробництво української електровантажівки від COOLON, можливо, базуватиметься у Львові

Виробництво української електровантажівки від COOLON, можливо, базуватиметься у Львові

Представники транспортної компанії COOLON MOTORS відвідали місто Лева для обстеження об’єктів потенційно придатних під розміщення першої черги виробництва чистих комерційних електромобілів для міської логістики. 

Український електромобільний стартап COOLON і його засновник Віталій Бризгалов разом із командою кілька років поспіль працюють над створенням електроваговика. Вони створюють міську малотоннажну електричну вантажівку. Їх першим продуктом буде комерційний автомобіль вантажопідйомністю 1,5 тони й запасом ходу до 200 км за ціною 16 тис. USD (європейські аналоги — в районі 35 тис). 

Також представники транспортної компанії COOLON MOTORS відвідали індустріальні парки Сигнівка та Рясне, де можливе виділення ділянки землі під будівництво другої черги заводу з потенціалом експорту від 20 тисяч автівок на рік до країн ЄС із можливістю розширення до 100 тисяч автівок на рік. Це може створити до 2 тисяч робочих місць.

Підсумував візит керівник підприємства «Порівнюючи динаміку розвитку та завзяття громад це, мабуть, на сьогодні найбільш динамічна та перспективна громада України. Ми познайомилися з потенційними партнерами й маємо чудовий план дій на 3, 5, 7 років. Та будуємо неймовірно амбітний проєкт виробництва чистого комерційного транспорту для України та світу».

Чому саме Львів? Керівник проєкту зазначає: «Наш вибір сьогодні це більше пов’язано з людьми, з автовиробництвом, що було чи є в області. Ну і з Європою, тому що багато матеріалів звідти, і експорт туди ж. Ми оцінюємо, вивчаємо різноманітні локації, є численні пропозиції».