FORD і HP перетворили віртуальний гоночний автомобіль на ігровий симулятор для стрімінгу

FORD і HP перетворили віртуальний гоночний автомобіль на ігровий симулятор для стрімінгу

Повномасштабний прототип P1 команди Fordzilla – віртуального гоночного автомобіля Ford, створеного у співпраці з геймерською спільнотою, – був представлений на виставці gamescom 2021 як ідеальний гоночний симулятор. 

Автомобіль працює на робочій станції HP Z4, а гравці керують грою за допомогою вбудованого ігрового керма та педалей. Окуляри HP Reverb G2 забезпечують гравцеві високоякісне зображення віртуальної реальності, коли він бере участь у гонках на найбільших світових онлайн-автодромах.

Фото: Ford

За допомогою великого екрана 10×4 метри, трьом камерам 4k, спрямованим на педалі, кермо та обличчя всі моменти гоночного симулятора передаються до шанувальників ігор, які слідкують за стрімом.

Фото: Ford

Покращене освітлення, як спереду, так і ззаду, м’яко імітує дихання людини, коли P1 очікує наступної гонки. Потім вони оживають під час гонки, оскільки задні ліхтарі синхронізуються з моментами гальмування під час гри, щоб залучити сторонніх глядачів до того, що відбувається. 

Фото: Ford

Вбудована аудіосистема передає реалістичний, персоналізований звук для водія, щоб вивести відчуття від гоночного симулятора на новий рівень.

Фото: Ford
Фото: Ford