Audi RS Q e-tron E2: удосконалена версія гоночного електромобіля

Audi RS Q e-tron E2: удосконалена версія гоночного електромобіля

У березні 2022 року Audi RS Q e-tron виграв своє перше ралі в пустелі в Абу-Дабі, і зараз уже готова наступна версія гоночного електромобіля. Інноваційний прототип готують до ралі Марокко 2022 року та ралі Дакар 2023 року.

Кузов повністю новий і має значно поліпшену аеродинаміку. Це дозволило знизити вагу. Нові стратегії експлуатації ще більше підвищують ефективність роботи електричної трансмісії. У салоні та при зміні коліс водій та другий водій отримують більше переваг від більш зручного керування. Після цих змін RS Q e-tron тепер носить абревіатуру E2. Він нагадує легендарний Audi Sport quattro на завершальній стадії розробки для ралі групи B у 1980-х роках.

Audi RS Q e-tron E2. Фото: Audi Motorsport

Другий етап програми розвитку

«Audi RS Q e-tron E2 не перейняв жодної деталі кузова від свого попередника, — говорить Аксель Льоффлер, головний конструктор RS Q e-tron. З метою дотримання встановлених габаритів салону, кокпіт, який раніше був вузько втоплений до даху, тепер став значно ширше. Передній і задній капоти також були перероблені.

Audi RS Q e-tron E2 та Audi RS Q e-tron. Дакар-тест, Сарагоса, липень 2022 року

«Тепер ми відмовляємося від перетікання заднього капота ліворуч і праворуч від В-подібних стійок. У поєднанні з модифікованою компоновкою, тобто оптимізованими шарами тканини композитних матеріалів, це рішення дозволяє зменшити вагу», — говорить Льоффлер.

Audi RS Q e-tron E2. Дакар-тест, Сарагоса, липень 2022 року

У майбутньому прототипи T1U повинні будуть важити 2100 замість 2000 кілограмів. З огляду на те, що перше покоління RS Q e-tron мало надмірну вагу, необхідно було ще заощадити кілька десятків кілограмів. Це супроводжується зниженням центру ваги автомобіля.

Аеродинаміка в зоні капота абсолютно нова. Ця ділянка нагадує форму човна: його найширша точка розташовується на висоті кокпіта, у той час як кузов значно звужується до передньої та задньої частини.

Audi RS Q e-tron E2. Фото: Audi Motorsport

Audi обійшлася без тієї частини крил, яка знаходилася за передніми колесами й утворювала перехід до дверей. У салоні ця конструкція отримала назву «слонова нога». У результаті конструкторам вдалося заощадити більше ваги та оптимізувати повітряні потоки.

Audi RS Q e-tron E2. Фото: Audi Motorsport

«Аеродинамічний аспект не можна недооцінювати в ралі по пустелі», — каже Льоффлер. Щоправда, нові розміри кабіни означають, що кузов має більший і менш вигідний поперечний переріз. Однак вдалося знизити загальний аеродинамічний опір приблизно на 15 відсотків. Це не впливає на максимальну швидкість. Вона залишається обмеженою 170 км/год за правилами. Проте, покращений повітряний потік має одну важливу перевагу. «Це ще більше знижує енергоспоживання автомобіля з електроприводом», — говорить Льоффлер.

Audi RS Q e-tron E2. Фото: Audi Motorsport

Ще більш екологічний: оптимізоване управління енергоспоживанням

Електрична силова установка Audi RS Q e-tron E2 містить у собі перетворювач енергії, що складається з двигуна внутрішнього згоряння й генератора, а також високовольтну батарею і два електродвигуни на передній і задній осях. Вирішальну роль тут відіграє енергоменеджмент. Електронна система управління складною електричною трансмісією добре зарекомендувала себе на перших ралійних змаганнях. Проблеми виникали лише в екстремальних випадках.

Спрощене управління: зручність використання в кабіні та при зміні коліс

У кабіні дисплеї як і раніше знаходяться в полі зору водія й розташовані на центральній консолі у звичному стилі, збереглася й центральна панель перемикачів із її 24 полями. Однак інженери реструктуризували дисплеї та органи управління. «Сукупність усіх функцій швидко створює плутанину, — каже Флоріан Землінгер. «Тому вперше водій і другий водій тепер можуть вибирати одну з чотирьох системних областей за допомогою поворотного перемикача».

Також екіпажам тепер набагато легше працювати після проколу. Прості, плоскі та легко знімні компоненти кузова замінили колишні громіздкі кришки для запасних коліс із боків. З новими десятиспицевими дисками від Rotiform набагато легше працювати. Водії та другі водії можуть легше тримати їх і безпечніше виконувати заміну.

Після попередніх випробувань, Audi Sport представила RS Q e-tron E2 в Нойбурзі-на-Дону 1 вересня. З 1 по 6 жовтня нова технологія повинна буде вперше проявити себе в змаганнях на Ралі Марокко. Потім усі три пари пілотів Audi візьмуть участь у ралі по пустелі, яке стартує і фінішує в Агадірі, на південному заході північноафриканської країни.