Lamborghini представила лімітовану серію Urus Performante «Essenza SCV12»

Lamborghini представила лімітовану серію Urus Performante «Essenza SCV12»

Відома команда персоналізації італійського автовиробника Ad Personam представила спеціальну версію Urus Performante, створену ексклюзивно для щасливих власників гіперкара Essenza SCV12.

Нагадування про досконалість на треку

Ентузіасти Lamborghini з пристрастю до захопливих вражень на треку тепер мають новий привід для радості. Цей позашляховик, що отримав назву Lamborghini Urus Performante «Essenza SCV12» Limited Edition, натхненний гіперкаром, є свідченням прихильності Lamborghini до надання безкомпромісних характеристик та персоналізованої розкоші.

Лімітований випуск

Обмежений лише 40 одиницями, Urus Performante «Essenza SCV12» слугує доречним нагадуванням про приголомшливі можливості гіперкара Essenza SCV12. У той час як Essenza SCV12 призначений виключно для треку, Urus Performante пропонує практичний, але захопливий досвід водіння в моменти між сесіями «гарячих кіл».

Виготовлений на замовлення автомобіль дозволяє покупцям тісно співпрацювати з дизайнерами Ad Personam, що призводить до створення унікальної та індивідуальної специфікації. Однак, спільною рисою всіх моделей є велика кількість відкритих карбонових елементів оздоблення. Від капота до даху, порогів, накладок на дзеркала та панелі задніх ліхтарів — кожен сантиметр Urus Performante «Essenza SCV12» прикрашений безпомилковою красою вуглецевого волокна. Клієнти можуть обрати глянцеве або матове покриття для цих карбонових деталей, додаючи нотку персоналізації до й без того вишуканого дизайну.

На знак поваги до Essenza SCV12, верхня частина кузова Urus Performante спеціально підібрана до кожного гіперкара. Це створює винятковий контраст з елементами з вуглецевого волокна, який ще більше підкреслюється чорною обробкою нижньої частини дверей. На передніх дверях гордо красується номер, що нагадує унікальний ідентифікатор перегонового боліда. Щоби підкреслити зв’язок між цими винятковими машинами, над дахом позашляховика елегантно проходить контрастна кольорова лінія.

Розширення меж продуктивності та розкоші

Коли справа доходить до розширення меж продуктивності та розкоші, Lamborghini завжди була в авангарді. Останнє творіння італійського автовиробника, Lamborghini Urus Performante, підіймає гострі відчуття від водіння на нові висоти, поєднуючи практичність позашляховика з душею трекового автомобіля.

Хоча Lamborghini рекомендує комплект дивовижних 23-дюймових глянцевих чорних дисків і відповідні чорні супорти, вони розуміють, що їхні шановні клієнти звикли робити свій власний вибір. Маючи можливість інвестувати кілька мільйонів в іграшку для треку, у тих, хто прагне індивідуального підходу, є безліч варіантів. 

Однак, навіть без керма в стилі F1 або повного набору ременів безпеки, інтер’єр Urus Performante все одно залишається винятковим місцем для перебування. Оздоблення з карбону та чорного анодованого алюмінію, оббивка з алькантари, накладки на педалі Essenza SCV12 та табличка з номером збірки та ім’ям власника — усе це сприяє створенню атмосфери, яка далека від звичайної.

Технічні подробиці

Під поверхнею Urus Performante має ту ж саму ДНК, що і його перегоновий побратим, орієнтований на трек. Urus Performante оснащений грізним 4,0-літровим двигуном V8 з подвійним турбонаддувом, який видає 656 кінських сил. З такою потужністю цей позашляховик розганяється від 0 до 100 км/год усього за 3,3 секунди. 

Хоча він не може зрівнятися з Essenza SCV12, Urus Performante вже довів свою силу, встановивши новий рекорд на Пайкс Пік. Він підкорив легендарний підйом на пагорб, випередивши попереднього рекордсмена на разючі 17 секунд, зміцнивши свою позицію найшвидшого позашляховика на горі.