Ще шість аварійно-ремонтних автомобілів отримають регіональні комунальні підприємства від USAID

Ще шість аварійно-ремонтних автомобілів отримають регіональні комунальні підприємства від USAID

Проєкт енергетичної безпеки USAID  надає комунальним підприємствам України додаткові аварійно-ремонтні автомобілі, які допоможуть теплокомуненерго забезпечити постачання тепла та гарячої води мешканцям в умовах постійних російських обстрілів об’єктів теплопостачання.

Деталі проєкту

Два аварійно-ремонтних автомобілі їдуть до Харкова, по одному — до місцевих теплокомуненерго Василькова, Хмельницького, Миколаєва і Житомира. 

Ці авто допоможуть у ремонті та відновленні зруйнованих теплових мереж і дадуть змогу забезпечити стабільне теплопостачання місцевим громадам.

ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” Фото: USAID Проєкт енергетичної безпеки | Facebook

Кожний автомобіль вартістю понад 150 тис. доларів оснащений всім необхідним енергетикам для ремонту та обслуговування теплопроводів. Вони мають у комплекті дизельно-бензиновий генератор, мастильну станцію, гідравлічне обладнання (відбійний молоток, насос, полірувальну машину, домкрат), пневматичні заглушки для ущільнення труб тощо.

Навчання для представників теплокомуненерго. Фото: USAID Проєкт енергетичної безпеки | Facebook

Усе це є частиною пакета допомоги USAID з 20 аварійно-ремонтних автомобілів вартістю понад 3,9 млн доларів, щоб надати змогу міськрадам і теплокомуненерго забезпечити постачання тепла та гарячої води для Одеси, Запоріжжя, Бучі, Тернополя, Кропивницького, Луцька, Харкова, Василькова, Хмельницького, Миколаєва та Житомира в умовах війни росії проти України.

Надбудови виготовила та встановила українська компанія «Спец-Ком-Сервіс», яка працює під брендом «POLYCAR». 

Фото: USAID Проєкт енергетичної безпеки | Facebook

USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) співпрацює з Урядом України, приватним та громадським секторам з метою посилення енергетичної безпеки України та перетворення енергетичного сектору країни в сучасну, орієнтовану на ринок та інтегровану до ЄС рушійну силу зростання.

USAID ПЕБ працює на посилення енергетичної безпеки України шляхом паралельних інвестицій в сектори електроенергії, газу, централізованого теплопостачання та відновлюваних джерел енергії.