ДТЕК Дніпровські регіональні електромережі поповнив автопарк потужним автогідропідйомником SOCAGE DA324

ДТЕК Дніпровські регіональні електромережі поповнив автопарк потужним автогідропідйомником SOCAGE DA324

Потужна та маневрова автовишка провідної італійської компанії SOCAGE DA324, встановлена фахівцями Кременчуцького заводу комунальної техніки АЛЬФАТЕКС на шасі IVECO Eurocargo. 

Проєкт енергетичної безпеки

ДТЕК Дніпровські регіональні електромережі отримав потужну автовишку завдяки проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках міжнародної технічної допомоги.

Технічні характеристики

Автовишка SOCAGE DA324 забезпечує робочу висоту підйому до 24 метрів і горизонтальний виліт стріли до 11 метрів.

Кут повороту стріли становить 360 градусів.

Вантажопідйомність люльки — 250 кг.

Також автогідропідйомник має необхідні опції для точності й простоти в управлінні одночасно.

Управління

Управління всіма рухами стріли здійснюється за допомогою двох пультів, які встановлені на турелі та в люльці. Пульт управління на поворотній платформі обладнаний стаціонарним сидінням оператора. При цьому оператор має можливість безперешкодного повороту в зоні кабіни автомобіля, знаходячись в кріслі.

Безпека

Для безпечної експлуатації автопідйомника в міських, стиснених умовах, основний гідроциліндр подовження стріли, гідравлічні рукава, тягові ланцюги, електричні кабелі та інші механізми подовження стріли розміщені в середині телескопічних стріл.

Автопідйомник обладнаний системою стабілізації люльки по горизонталі в незалежності від положення стріли.

Для підвищення рівня безпеки роботи поблизу ліній електропередач, люлька обладнана електроізоляцією до 1000 В.

Зручність і комфорт

Поворот люльки на 90 градусів вліво і 90 градусів вправо забезпечить додатковий комфорт і зручність при роботі, розширюючи робочу зону обслуговування.

Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС залежно від потреб замовника реалізує монтаж автовишок провідного італійського виробника SOCAGE на різноманітні шасі: від легких автомобілів IVECO Daily, Renault Master, середньотоннажних  IVECO Eurocargo, Renault D-Series, до важких шасі Iveco Trakker, MAN TGS, Renault K-Series, Mercedes-Benz Actros та інших.