Електричний Rivian R1S став найбезпечнішим позашляховиком

Електричний Rivian R1S став найбезпечнішим позашляховиком

Страховий інститут безпеки дорожнього руху (IIHS) оголосив позашляховик R1S найкращим у рейтингу IIHS TOP SAFETY PICK+ за 2023 модельний рік.

Нагорода IIHS

Нагорода поширюється на моделі, виготовлені після січня 2023 року. R1S приєднався до пікапа Rivian R1T, який отримав цю відзнаку, що означає, що обидва автомобілі компанії тепер мають найвищу нагороду за безпеку незалежної некомерційної організації за 2023 рік. 

На сьогодні для 2023 модельного року Rivian R1S є єдиним автомобілем у категорії великих позашляховиків, який отримав нагороду TOP SAFETY PICK+. Зокрема пікап Rivian R1T 2023 року є одним із трьох великих пікапів, які також отримали цю нагороду.

Найбезпечніша лінійка 

Лінійка автомобілів R1 була розроблена, щоб бути однією з найбезпечніших на дорогах завдяки чистому структурному дизайну, оптимізованим матеріалам та повністю інтегрованому програмному забезпеченню.

Автомобілі оснащені стандартною системою фронтального зіткнення, яка отримує вищий рейтинг під час тесту співвідношення між транспортним засобом і пішоходом під час зіткнення у денний час і розширений рейтинг у нічному випробуванні.