Що показали на виставці ComAutoTrans в перший день. Новинки від АЛЬФАТЕКС

Що показали на виставці ComAutoTrans в перший день. Новинки від  АЛЬФАТЕКС

Сьогодні, 30 травня, стартувала одна з найбільших подій у сфері комерційного та спеціального транспорту в Україні — виставка ComAutoTrans. Цього року вона проходить з 30 травня по 1 червня в Міжнародному виставковому центрі в Києві. 

На виставці представлено учасників з різних країн, які демонструють свої новинки та досягнення в галузі виробництва, продажу та обслуговування комерційних автомобілів, причепів, напівпричепів, спецтехніки та комплектуючих.

Одним з учасників виставки є Кременчуцький завод комунальної техніки АЛЬФАТЕКС, який спеціалізується на виготовленні та модернізації різноманітної комунальної техніки: сміттєвози, самоскиди, аварійні майстерні, автовишки тощо. 

На виставці ComAutoTrans завод АЛЬФАТЕКС представив чотири одиниці техніки різного призначення. Це автогідропідйомник СTE B-LIFT 187 HY на шасі DAYUN CGC1060; сміттєвоз із заднім завантаженням АТ-5011 на шасі IVECO EuroCargo; аварійна майстерня АТ АМ-0102 на шасі DAYUN CGC1100 та самоскид з тристороннім розвантаженням АТВ-4/2 на базі DAYUN CGC1140.

Вперше АЛЬФАТЕКС показав автовишку від відомої італійської компанії CTE Group, яка є одним з лідерів у виробництві підйомної спецтехніки в Європі. Як зазначають в компанії, АЛЬФАТЕКС нещодавно став офіційним дистриб’ютором CTE Group в Україні та може установлювати автопідйомники CTE на будь-яке шасі за бажанням клієнта.

Автовишка СTE B-LIFT 187 HY на шасі DAYUN CGC1060 — це універсальна машина для виконання робіт на висоті до 18 метрів. Вона має трисекційну телескопічну стрілу з міцної сталі STRENX, яка забезпечує надійність і довговічність обладнання. Люлька автовишки може повертатися на 60 градусів в обидві сторони, що розширює робочу зону і зручність при роботі. 

Люлька також має електроізоляцію, яка дозволяє працювати з електромережами під напругою до 1000 В. Управління автовишкою може здійснюватися з нижнього пульта на платформі автомобіля або з верхнього пульта в люльці.

Виставковий захід буде працювати до 1 червня 2023 року включно.  Не пропустіть можливості ознайомитися з іншими новинками, які також представлено на виставці.

Реєстрація відвідувачів за посиланням: https://avtoexpo.ua/cat/registration безкоштовна при використанні промокоду STARTER спеціально для читачів ресурсу Starter Media