BMW Group представила ексклюзивний концепт спорткупе

BMW Group представила ексклюзивний концепт спорткупе

BMW Group під час виставки Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2023 презентувала концептуальний BMW Concept Touring Coupé. 

Традиції легендарної класики

Закрите двомісне авто, розроблене для одиничного виробництва, продовжує традиції легендарної класики BMW: позачасовий символ свободи на чотирьох колесах і радості від спільних подорожей.

Дизайнери BMW Design переосмислили традиційну форму кузова елегантного спортивного автомобіля. В інтер’єрі розкішну атмосферу створюють ретельно оброблені шкіряні поверхні від італійського виробника Poltrona Frau. Відсік за сидіннями забезпечує достатньо місця для зберігання багажу для спонтанних поїздок; сам багаж також був ексклюзивно виготовлений на замовлення в шкіряній майстерні Schedoni в Модені.

Данина позачасовому зачаруванню автомобілем

Унікальний кузов BMW Concept Touring Coupé, виготовлений вручну, поєднує в собі концепцію занурення в традиції з технологіями пуританського сучасного спортивного автомобіля. Його пропорції та назва нагадують про BMW 328 Touring Coupé, який виграв перегони на витривалість Mille Miglia у 1940 році. 

Функціональність концепції  є відсиланням до моделей BMW 02 Series початку 1970-х років, які мали приставку «Touring» у назві, щоб відрізняти їх від седанів. 

Стилістика шильдиків на задній панелі та всередині цього унікального автомобіля була натхненна модельним написом цього історичного попередника.

BMW Concept Touring Coupé оснащується фірмовим шестициліндровим рядним двигуном, характеристики та вишуканість якого підтверджують його статус символу чистого, бездоганного задоволення від водіння.

Зовнішній дизайн: разючі пропорції та ексклюзивні деталі

Родзинкою дизайну BMW Concept Touring Coupé є його скульптурна задня частина. Створена з плавних контурів даху, які плавно зливаються з задніми боковими панелями, форма підкреслює атлетичні плечі автомобіля, в той час, як плоске заднє скло і чітко окреслені поверхні кузова підкреслюють міцну позицію автомобіля.

Якщо дивитися збоку, то чітко пізнається типова для BMW інтерпретація пропорцій. Довгий капот, обтічні контури даху та потужна задня частина формують виразний дизайн «дві коробки», а подовжена графіка бічних вікон з вигином Хофмайстера та розширені задні колісні арки підкреслюють його спортивну елегантність.

Спеціально для BMW Concept Touring Coupé було створено лакофарбове покриття Sparkling Lario. Завдяки вкрапленням пластівців блакитного скла сіро-коричневі відтінки створюють унікальне враження глибини. Ефект доповнюють сріблясто-бронзові акценти та спеціально розроблена решітка радіатора BMW з поздовжніми планками. 

Ексклюзивні легкосплавні колісні диски розміром 20 дюймів на передній осі та 21 дюйм на задній осі є логічним продовженням цих кольорових акцентів у 20-спицевому радіальному дизайні.

Складна реалізація та стримані поверхні золотистого кольору підкреслюють елегантний спортивний характер автомобіля.

Дизайн інтер’єру: майстерність на найвищому рівні

Атмосфера салону BMW Concept Touring Coupé визначається звичною для бренду орієнтацією на водія в кокпіті, з максимальною увагою до вибору матеріалів, колірної гами та якості виконання. 

Ексклюзивна двоколірна опція від італійської шкіряної майстерні Poltrona Frau розділяє салон по горизонталі на два різних колірних сегменти: у верхній частині темно-коричневий відтінок допомагає зосередитися під час водіння, а в нижній — світлий сідельно-коричневий привносить в салон комфорт і тепло.

Висока якість виготовлення та увага до деталей також характеризують багаж, розроблений ексклюзивно для BMW Concept Touring Coupé давньою шкіряною майстернею Schedoni в Модені. Виготовлений на замовлення комплект складається з двох великих і однієї маленької сумок для вихідних, а також сумки для одягу, які ідеально поєднуються з автомобілем.

Автомобіль — пристрасть

Світова прем’єра BMW Concept Touring Coupé на Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2023 поміщає автомобіль в історичний контекст. В оточенні класичних двигунів з історії автомобілебудування, які протягом десятиліть приносили радість своїм власникам і спостерігачам, цей унікальний автомобіль представлений в Черноббіо, Італія, як данина позачасовому зачаруванню автомобілем, як оспівування справжньому задоволенню від водіння. 

Емоційний автомобіль здається демонструє пристрасть до всього, що пов’язано із задоволенням від водіння.