Volvo отримала рекордне замовлення на 1 000 електричних вантажівок

Volvo отримала рекордне замовлення на 1 000 електричних вантажівок

Компанія Volvo Trucks підписала угоду про наміри продати 1000 електричних вантажівок до 2030 року компанії Holcim, одному з найбільших світових постачальників будівельних матеріалів. 

Найбільше замовлення на електричні вантажівки Volvo

Holcim — світовий виробник будівельних матеріалів зі штаб-квартирою у Швейцарії. Угода передбачає, що компанія та її підрядники планують використовувати 1000 електричних вантажівок Volvo на всіх підприємствах Holcim в Європі в період до 2030 року. Holcim планує досягти мети — 30% важких вантажівок з нульовим рівнем викидів до 2030 року у власних автопарках.

Перші 130 важких електричних вантажівок Volvo FH і Volvo FM будуть доставлені на ринки Франції, Німеччини, Швейцарії та Великобританії в четвертому кварталі 2023 року і протягом 2024 року.

Ця угода є результатом тісного партнерства між Holcim та Volvo Group.

У компанії відмічають, що довгострокова співпраця і тверда прихильність до реальних змін мають важливе значення для того, щоб зробити значне скорочення викидів CO2 реальністю.

«Зелена» електроенергія на типовому маршруті

Заміна 1000 наявних дизельних вантажівок Volvo FH на електромобілі Volvo FH Electric, що використовують «зелену» електроенергію на звичайному маршруті, дозволить щорічно економити до 50 000 тонн CO2, стверджують у Volvo. 

Обидві компанії є прихильниками ініціативи «Науково обґрунтовані цілі», яка стимулює кліматичні дії в приватному секторі, а також є членами-засновниками коаліції First Movers Coalition (FMC).