Hyundai Motor презентував N Vision 74 на престижному автосалоні

Hyundai Motor презентував N Vision 74 на престижному автосалоні

Hyundai Motor вперше представила концепт N Vision 74 на престижному автосалоні Concorso d’Eleganza Villa d’Este на озері Комо, Італія. Концепт привернув увагу гостей всесвітньо відомого шоу класичних автомобілів та прототипів.

Гібрид на водневих паливних елементах

Вперше представлений у 2022 році, N Vision 74 — це гібрид на водневих паливних елементах, так званий «Rolling Lab» («Лабораторія на колесах») від високопродуктивного бренду N від Hyundai. Дизайн концепту натхненний Pony Coupe 1974 року, розробленим італійським дизайнером Джорджетто Джуджаро.

Hyundai Motor використовує «Rolling Labs» для тестування та перевірки передових технологій для майбутніх серійних моделей, підтримуючи свої амбіції стати лідером у майбутньому з нульовим рівнем викидів вихлопних газів.

N Vision 74 — це кульмінація спадщини дизайну Hyundai, найсучасніших технологій та емоційної високої продуктивності бренду N, що представляє довгострокове бачення Hyundai N щодо сталого високопродуктивного майбутнього, яке не обмежується електрифікацією.

N Vision 74 був розроблений на основі унікальної гібридної архітектури водневих паливних елементів, яка поєднує в собі переваги електродвигуна з акумуляторною батареєю та системи водневих паливних елементів. 

Розроблений з пріоритетом на високу продуктивність, він здатний стабільно видавати потужність без деградації потужності, характерної для електромобілів в умовах низького рівня заряду. У поєднанні з 5-хвилинним часом перезаряджання ця гібридна архітектура з водневими паливними елементами розкриває свій високопродуктивний потенціал в якості повноцінної пересувної лабораторії.

Технічні деталі

N Vision 74 оснащений лівим і правим незалежними здвоєними електродвигунами на задніх колесах, що мають потужність 680 к.с. і розганяються з 0 до 100 км/год менш ніж за 4 секунди. Запас ходу складає 85 кВт завдяки водневим паливним елементам спереду, літій-іонній батареї на 62 кВт·год, а також двом водневим бакам вагою 2,1 кг ззаду, що забезпечує запас ходу майже в 600 км.

Перед своєю появою на Concorso d’Eleganza, N Vision 74 з’явився разом з реставрованим концептом Pony Coupe Concept на Hyundai Reunion, святкуючи перший проєкт компанії «Спадщина».

Відтворений концепт Pony Coupe Concept